معرفی شرکت


با توجه به رشد شتابان صنعت IT در کشور و نیز گسترش نیازهای آستان قدس رضوی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت مشاوره وخدمات رایانه قدس رضوی در سال 1377 توسط آستان قدس رضوی و بمنظور ارائه انواع خدمات مبتنی بر ICT به خانواده آستان قدس رضوی و دیگر بخشهای جامعه تأسیس گردید و با وجود نوپایی، در زمانی کوتاه توانست به جایگاهی شایسته در سطح کشور دست یابد.

خط مشی کلی شرکت ارائه محصولات و خدمات کیفی با قیمت مناسب می باشد. ورود به بازار پروژه های بزرگ IT و تقویت مشارکت با بخش خصوصی به جهت ارتقای توان فنی و اجرایی شرکت و اصلاح ساختار سازمانی شرکت به منظور حرکت به سمت ساختار پروژه محوری و توسعه بازار از اهداف مهم شرکت می باشد.

 شرکت در حال حاضر با دراختیار داشتن نیروهای متخصص و مجـرب در حوزه های مختلف این صنعت فعالیت می نماید. ترکیب نیروی انسانی متخصص در کنار بهره مندی از پشتوانه اعتباری مطمئن امکان حضور شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی در پروژه های ملی را فراهم ساخته است.

 در سال 1387 ضمن تغییر نام شرکت به فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی حضور در پروژه های بزرگ IT کشور و سرمایه گذاری در این حوزه ، در سر فصل فعالیتهای کاری و برنامه های میان مدت و بلند مدت شرکت قرار گرفت.

دراین راستا ضمن ارائه محصولات ارزشمند نرم افزاری که مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و مناسب برای کاربردهای وسیع سازمانی پایه گذاری شده است اقدامات اساسی برای سرمایه گذاری و مشارکت با شرکتهای تخصصی صنعت فناوری اطلاعات کشور فراهم شده است.

درکنار فعالیتهای جاری شرکت پروژه های تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف تخصصی در دستورکار شرکت قراردارد.

.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد