جزئیات خبر

استفاده از فناوری‌های نوین ساختمانی در پروژه‌های شرکت مسکن و عمران رضوی

1395/10/14
استفاده از فناوری‌های نوین ساختمانی در پروژه‌های شرکت مسکن و عمران رضوی

معاونت ساختمان شرکت مسکن و عمران قدس رضوی گفت: در تمامی پروژه های ساختمانی شرکت، از فناوری‌های نوین این صنعت استفاده شده است.
مهندس علی رئیسی در حاشیه دیدار انجمن صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان خراسان رضوی از پروژ های این شرکت، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: هلدینگ ساختمانی آستان قدس رضوی تاکنون بیش از 5 هزار واحد مسکونی در اقصی نقاط کشور احداث کرده است که ویژگی نخست آن ها، برخورداری از کیفیت بالا است.
وی ارایه خدمات به زائران و مجاوران حضرت رضا(ع)، ارتقاء کیفیت پروژه ها، رعایت مباحث مربوط به ایمنی و بهداشت، مسائل زیست محیطی، بهینه سازی مصرف انرژی و ... را از جمله اهداف شرکت مسکن و عمران قدس رضوی در اجرای پروژه های خود اعلام کرد.
رئیسی ادامه داد: بر این اساس، کلاس های آموزشی متعددی برای به روزرسانی سطح علمی کارکنان و آشنایی آن ها با علوم روز دنیا و همچنین فناوری های نوین برگزار شده است.
وی با بیان این که ساخت پروژه های با کیفیت، بالاترین تبلیغ برای این شرکت است، گفت: شرکت مسکن و عمران قدس رضوی، از بدو پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تا به امروز، منافع عام دراز مدت کشور و رضایت کارفرمایان را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.
وی ادامه داد: در راستای تحقق این امر، سعی کرده ایم تا صرفا به استانداردهای داخل کشور بسنده نکنیم و توان خود را برای اخذ استانداردهای فراملی به منظور نیل به توسعه پایدار متمرکز کنیم.
وی با اشاره به خط مشی کیفیت این شرکت گفت: برآورده سازی تعهدات و الزامات قراردادی، کنترل زمانی و کیفی پروژه ها از طریق تکنیک های کنترل آماری و کنترل پروژه و نیز جلب مشارکت نیروی انسانی کارآمد و موثر برای بهبود مستمر فرایندها از طریق فرهنگ سازی و استقرار تیم های انگیزشی، از جمله این موارد به شمار می رود.
معاونت ساختمان شرکت مسکن و عمران قدس رضوی ادامه داد: علاوه بر این، می توان به بهبود سیستم کاری و فعالیت های مرتبط با ماشین آلات، گسترش بازار شرکت و ارتقاء علمی در حد استانداردهای بین المللی و نیز بهبود کارایی شرکت از طریق برون سپاری فعالیت ها و پروژه ها به اشخاص حقیقی و حقوقی ذیصلاح و توانمند و نظارت بر انجام آن ها، اشاره کرد.
  337-95
 

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد