جزئیات خبر
سرپرست شرکت نان قدس رضوی:
برند رضوی، نقطه عطف تولیدات آستان قدس رضوی است

1395/10/22
برند رضوی، نقطه عطف تولیدات آستان قدس رضوی است

سرپرست شرکت نان قدس رضوی گفت: برند رضوی، نقطه عطف تولیدات آستان قدس رضوی است.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این شرکت طی 9 ماه ابتدایی سال جاری، حدود 17 هزار تن انواع محصول را تولید کرده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 8 درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: این تولیدات در گروه های دونات، کیک شکرین و عصرانه، کیک صبحانه، نان لایه ای، کیک اسفنجی، کلوچه، بیسکوییت، ویفر، نان، رولت اسفنجی، شیرینی سنتی، نبات و زعفران بسته بندی به بازار عرضه شده است.
سرپرست شرکت نان قدس رضوی از افزایش 15 درصدی فروش در نه ماه امسال در مقایسه با سال قبل و نیز رشد 23 درصدی سود این شرکت خبر داد و افزود: فروش سه ماهه سوم امسال نسبت به سال قبل17 درصد و سود آن 34 درصد رشد داشته است.
وی اضافه کرد: میزان فروش حاصل از محصولات شرکت طی این مدت، یک هزار و ۳۱۵ میلیارد ریال بوده است
مروارید درباره تاثیر برند رضوی در میزان فروش محصولات این شرکت، گفت: با توجه به اعتمادی که در بین اقشار جامعه نسبت به برند مقدس رضوی وجود دارد، این مهم، نقطه قابل اتکائی برای تولیدات شرکت نان رضوی به حساب می آید.
وی تولید بر مبنای موازین اداره استاندارد و نظارت بر مواد غذایی را یکی از مهم ترین اصول در دستور کار این شرکت در تولید محصولات دانست و افزود: علاوه بر این، می توان به رعایت اصول و شئونات اجتماعی، حقوق پرسنلی و اجرای دقیق قوانین و ضوابط مربوطه و نیز استفاده از مواد اولیه با کیفیت اشاره کرد.
مروارید با اشاره به سهم حدود 80 درصدی قیمت مواد اولیه در بهای تمام شده محصولات، بیان کرد: مواد اولیه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هرگونه تغییر مثبت یا منفی در این خصوص، تاثیر مستقیمی بر سود و زیان شرکت دارد.
سرپرست شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: از طرفی با توجه به تعهد و دستورالعمل های موجود این شرکت، خرید مواد اولیه با بهترین کیفیت جزء الزامات شرکت است.
  347-95
 

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد