جزئیات خبر
با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

1395/10/23
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
به گزارش آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری در آئین افتتاح نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان و معرفی سرپرست این نمایندگی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی برگزار شد، اظهار داشت: محبت و مودت به امام رضا(ع) متعلق به همه است و این محبت از دل ها بیرون رفتنی نیست.
وی با اشاره به اینکه به زودی نمایندگی آستان قدس رضوی در تمامی استان های کشور راه اندازی می شود، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردمی تمام عیار است و فلسفه خدمت و حضور در بین این مردم هم برخاسته از پایبندی این مردم به نظام اسلامی است.
وی گفت: خدمت رسانی به مردم به ویژه نیازمندان و محرومان یکی از اهداف مهم آستان قدس رضوی است و در این راستا تلاش خواهیم کرد که از تمام ظرفیت ها استفاده شود.
 قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه رویکرد جدید آستان قدس رضوی رویکردی فرهنگی است، تصریح کرد: امروز تلاش دشمن بعد از شکست در زمینه های دیگر، تلاش برای ضربه زدن به فرهنگ غنی اسلامی ایرانی است.
وی افزود: با افتتاح و راه اندازی دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ها بستر رشد و توسعه در تمامی زمینه ها از جمله فرهنگی فراهم می شود و قطعا نگاه آستان قدس رضوی به این استان ویژه خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه توسعه اندیشه های حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از اهداف ایجاد دفاتر نمایندگی در استان هاست، تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده آستان قدس رضوی در زمینه حمایت از محرومان و مستضعفان در این آستان نیز اقداماتی انجام خواهد داد.
در انتهای این مراسم و با حضور آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، سید مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی و مصطفی خاکسار قهرودی معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی و همچنین تعداد دیگری از مسئولان استانی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد و دکتر "دادخدا خدایار" به عنوان سرپرست نمایندگی معرفی شد.
  348-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد