جزئیات خبر
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی خبر داد؛
سرمایه­ گذاری آستان قدس رضوی برای ذخیره آب در خراسان شمالی

1395/10/23
سرمایه­ گذاری آستان قدس رضوی برای ذخیره آب در خراسان شمالی

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی، مطالعات لازم برای سرمایه­گذاری آستان قدس رضوی در حوزه آب در حال انجام است.
به گزارش آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری در دیدار با مدیران آب منطقه ­ای خراسان شمالی گفت: در مهرماه سال جاری سد غلامان در استان خراسان شمالی که توسط شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی ساخته شده است، به بهره برداری رسید که اقدام بزرگی برای توسعه کشاورزی آن منطقه محسوب می‌شود.
وی تصریح کرد: این سدها با هدف مهار سیلاب‌ها و جلوگیری از فرسایش خاک حاصلخیز، مهار آب‌های سطحی، بهبود کشاورزی و افزایش سطح درآمد و اشتغال‌زایی در منطقه خراسان شمالی ساخته‌ خواهد شد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد: یکی از محوری ترین اقدامات برای تحقق اقتصاد مقاومتی توجه به مقوله کشاورزی و خودکفایی در تولید محصولات غذایی است که رابطه مستقیم با زندگی مردم دارد.
در ابتدای این دیدار مهندس عطارزاده؛ مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی به بیان نکاتی درباره ضرورت حفظ و توسعه منابع آبی کشور و توجه به مقوله کشاورزی در توسعه پایدار و ایجاد اشتغال پرداخت.
مدیرعامل آب منطقه ای خراسان شمالی نیز از ورود و حمایت های آستان قدس رضوی برای توسعه و محرومیت زدایی استان خراسان شمالی قدردانی کرد.
  349-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد