جزئیات خبر

پیمان شرکت قند چناران با 1300 چغندرکار

1396/5/21
پیمان شرکت قند چناران با 1300 چغندرکار

سرپرست شرکت قند چناران از پیمان این شرکت با هزار و 300 چغندرکار طی سال زراعی جاری خبر داد.
اسمعیل زرین زاده در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: بر اساس این پیمان، 130 هزار تن چغندر قند با آغاز فعالیت فصلی این کارخانه، وارد پروسه تولید شکر خواهد شد.
وی ادامه داد: این شرکت طی سال گذشته نیز با هزار و 200 کشاورز، پیمان همکاری برای تامین چغندر قندهای مورد نیاز خود بسته بود.
زرین زاده درباره خدمات شرکت قند چناران به کشاورزان همپیمان خود گفت: این شرکت خدماتی را در حوزه های کاشت، داشت و برداشت و همچنین در بخشهای مکانیزه و ارسال نهادههای بذر، کود، مواد ریزمغذی، سموم و... ارایه میکند.
وی با اشاره به برداشت چغندر قند این منطقه از نیمه اول مهر ماه، گفت: کارخانه قند چناران مصمم است به منظور استفاده بهینه از ظرفیت عملی خط تولید، از نیمه دوم شهریور با خرید چغندر از غرب کشور، خطوط تولید خود را راه اندازی کند.
زرین زاده ادامه داد: البته در صورت ورود شکر خام، کارخانه از اول شهریور ماه آمادگی تصفیه آن را دارد.
سرپرست شرکت قند چناران، ظرفیت تولید این کارخانه را حدود هزار و 100 تن چغندر در روز عنوان کرد و افزود: پیش بینی میشود فعالیت این کارخانه حدود 120 روز به طول بیانجامد.
وی بیان کرد: میزان شکر تولیدی طی سال 1395، حدود 21 هزار تن بوده است که با اقدامات صورت گرفته، پیش‌بینی می‌شود این رقم در سال جاری، افزایش قابل توجهی داشته باشد.
 
 163-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد