جزئیات خبر
با هدف رسیدگی و صیانت از موقوفات؛
تعاملات موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان با دادگستری دامغان افزایش می‌یابد

1396/8/23
تعاملات موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان با دادگستری دامغان افزایش می‌یابد

مدیرعامل موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان از افزایش تعاملات میان این موسسه و دادگستری دامغان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، مهندس رضا حقدادی در دیدار با شکوری؛ رییس دادگستری شهرستان دامغان، پیرامون موضوعات مختلف موقوفاتی و حقوقی به ویژه مسائل چالش برانگیز حقوق مطروحه در زمینه موقوفات استان سمنان به بحث و تبادل نظر پرداخت.
دیدار با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دامغان، یکی دیگر از برنامه های این موسسه با رویکرد معرفی فعالیت‌های آستان قدس رضوی و موضوعات حقوقی و موقوفاتی به شمار می رود.
حقدادی همچنین در دیدار با سرگرد خوشقدم؛ فرمانده نیروی مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان دامغان، ضمن تشکر از تلاش و زحمات بسیجیان و پاسداران، از این گروه به عنوان سرمایه انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: امنیت جامعه را مرهون بسیجیان و پاسداران هستیم.
وی در این جلسه فعالیت‌های آستان قدس رضوی در کشور و استان سمنان و نیز موضوعات مربوط به موقوفات حضرت رضا(ع) در این استان را تشریح کرد.
در این دیدار، خوشقدم نیز مطالبی درباره مسائل شهری و فعالیت های نیروی مقاومت بسیج به ویژه در بخش های فرهنگی و سازندگی بیان کرد.
علاوه بر این، مدیرعامل موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان با حسن کاتبی؛ رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دامغان، درباره مسائل موقوفاتی مطرح میان دو طرف و موضوع مهدالرضا بحث و تبادل نظر پرداخت.
335-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد