جزئیات خبر
مدیرعامل سازمان کشاورزی و موقوفات چناران:
استفاده بهینه از ظرفیت‌های بالقوه، مسیر توسعه را هموار می‌کند

1395/12/22
استفاده بهینه از ظرفیت‌های بالقوه، مسیر توسعه را هموار می‌کند

مدیرعامل سازمان کشاورزی و موقوفات چناران گفت: استفاده بهینه از ظرفیت‌های بالقوه سازمان، مسیر توسعه را هموار می کند.
غلامرضا باقرزاده در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسای سازمان اقتصادی رضوی درباره اقدامات انجام شده در بخش کشاورزی این سازمان طی سال 1395 بیان کرد: احداث خزانه گردو در سطح 5 هزار متر مربع و اختصاص مساحت 40 هکتار به کشت کلزا، از جمله این موارد به شمار می رود.
وی با تاکید بر لزوم تجهیز اراضی به سیستم های آبیاری تحت فشار گفت: بدین منظور، سیستم آبیاری تحت فشار در چاه شماره 4 مزرعه قره تپه در سطح 56 هکتار اجرا شده است.
باقرزاده ادامه داد: علاوه بر این، استخر مربوط به چاه شماره 4 مزرعه قره تپه با حجم 4 هزار و 500 متر مکعب برای ذخیره آب احداث شده است.
وی تغییر محل چاه های مزارع قلعه سیاه، ناوج و شاهین قلعه و نیز افزایش تولید محصول گوجه فرنگی در مقایسه با سال های گذشته را بخشی دیگر از دستاوردهای این سازمان دانست.
باقرزاده با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بخش املاک و اراضی گفت: در این راستا، حدود 2 هزار هکتار از اراضی برای کشت موقت دیم یک ساله واگذار شده است.
وی ادامه داد: همچنین قرارداد حدود هزار هکتار از اراضی فاقد قرارداد و تمکین نشده، برابر با برنامه های استراتژیک تنظیم شده است.
وی درباره اقدامات صورت گرفته در حوزه اداری ستادی این سازمان گفت: در این راستا می توان به استقرار سامانه نرم افزاری سیاق، استقرار زیر سیستم های بسته امور املاک، به روز کردن اطلاعات تا روزآمد 1395 و ارتقاء سامانه دوربین های مدار بسته از 6 به 15 و مانیتورینگ ساختمان اداری اشاره کرد.
 422-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد