جزئیات خبر
برای چندمین سال متوالی؛
شرکت قند چناران موفق به دریافت گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی شد

1395/12/7
شرکت قند چناران موفق به دریافت گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی شد

مدیرعامل شرکت قند چناران گفت: این شرکت موفق به دریافت گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی برای سال 1394 شد.
مهندس اسمعیل زرین زاده در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی توسط این شرکت به صورت متوالی از سال 1387 تا 1394 گفت: برای هشتمین سال است که شرکت قند چناران موفق به دریافت این گواهینامه می شود.
وی درباره اقدامات صورت گرفته که منجر به دریافت این گواهینامه شده است، گفت: بدین منظور، فعالیت هایی همچون انجام محاسبات انرژی بالانس و توزیع مناسب سربخارات دستگاه های تبخیرکننده، جایگزینی لامپ های کم مصرف به جای سیستم های قدیمی و نصب بیش از 60 دستگاه کنترل از راه دور در فرایند تولید صورت گرفته است.
زرین زاده ادامه داد: همچنین می توان نصب بیش از 35 عدد تله بخار در مسیرهای آب کندانس، گرم کردن هوای ورودی به دیگ های بخار و تفاله خشک کن، نوسازی در بخش های مختلف کارخانه از قبیل دستگاه های تبخیر کننده، دیفوزیون و ... را نام برد.
وی مدیریت و کنترل آب های سرد و گرم در فرایند تولید و استفاده بهینه از آن ها را یکی دیگر از اقدامات مهم صورت گرفته دانست و افزود: علاوه بر این، از آب های تصفیه شده برای انتقال چغندر و آبیاری فضای سبز نیز استفاده شده است.
مدیرعامل شرکت قند چناران ادامه داد: استفاده از فیلتر ممبران به جای فیلتر خلاء، خرید و نصب نرمه گیر در مسیر فاضلاب ورودی به تصفیه خانه به منظور کاهش بار آلودگی و همچنین نصب و راه اندازی خشک کن شکر از نوع بستر سیال نیز فعالیت های دیگری به شمار می رود که در کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی، نقش موثری داشته است.
391-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد