جزئیات خبر

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از کشت‌ و صنعت اسفراین دیدن کرد

1396/4/27
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از کشت‌ و صنعت اسفراین دیدن کرد

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از شرکت کشت و صنعت اسفراین دیدن کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، دکتر قوامی، نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، از باغ و عمارت قدیمی این شرکت در روستای توی، مزارع پنبه و چغندرقند، مجموعه گوسفنداری و استخرهای پرورش ماهی نیز دیدن کرد.
وی ضمن مهم دانستن تمامی مسائل پیش روی شرکت کشت و صنعت اسفراین، بهبود وضع اقتصادی و ایجاد تحولی عظیم در این شرکت را جزء اولویت‌های در دستور کار عنوان کرد.
قوامی، بهره‌مندی این شرکت از نام و برند آستان قدس رضوی را فرصتی ایده‌آل دانست و افزود: کشت و صنعت اسفراین باید در زمینه‌های مختلف در سطح شهرستان و استان، الگوی سایر کشاورزان، دام‌داران و صنعت‌گران باشد.
وی ادامه داد: با توجه به مستعد بودن منطقه، این شرکت می‌تواند در زمینه‌های پرورش گیاهان دارویی و همچنین تولید محصولات غذایی حاصل از مواد لبنی، فعالیت کرده و بستر مناسبی برای جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی فراهم کند.
دکتر برکی، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت اسفراین نیز در این دیدار، برخی از فرصت ها، تهدیدها، نقاط قوت و ضعف شرکت را مطرح کرد. وی با بیان این که با وجود نیروی انسانی قدرتمند، دستیابی به چشم‌اندازهای پیشِ رو دور از دسترس نیست، افزود: با همدلی و اراده‌ای که بین اعضای هیئت مدیره و همچنین کارکنان شرکت وجود دارد، به زودی شاهد تحولی بزرگ در شرکت خواهیم بود.
106-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد