جزئیات خبر
فرماندار شهرستان اسفراین:
فعالیت شرکت کشت‌وصنعت اسفراین، مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است

1396/5/26
فعالیت شرکت کشت‌وصنعت اسفراین، مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است

فرماندار شهرستان اسفراین گفت: فعالیت شرکت کشت‌وصنعت اسفراین آستان قدس رضوی، مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش پاگیاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، مهندس جواد نوروزی در بازدید از شرکت کشت و صنعت اسفراین وابسته به آستان قدس قدس رضوی که به همراه جمعی از مسئولان این شهرستان صورت گرفت، اظهار داشت: شرکت کشت و صنعت اسفراین، بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات کشاورزی و دامی در استان خراسان شمالی است که در زمینه کشاورزی، دامپروری، شیلات و بوجاری و بسته‌بندی بذر فعالیت می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های این شرکت، توانسته نقش موثری برای توسعه اشتغال‌زایی و کشاورزی شهرستان ایفا کند.
فرماندار اسفراین با بیان این که شرکت کشت و صنعت اسفراین با بهره‌مندی از برند معتبر آستان قدس رضوی می‌تواند در سطح شهرستان و استان الگویی برای کشاورزان و دامداران و صنعتگران باشد، افزود: ارائه الگوهای کاربردی در مباحث مربوط به مبارزه با خشکسالی و بحران آب، از جمله موضوعاتی به شمار می‌رود که همواره در دستور کار این شرکت قرار دارد.
وی ادامه داد: با اهمیت دادن به مطالعه در بخش کشاورزی، استفاده از ایده‌های نو و همچنین نظارت دقیق و علمی بر فعالیت‌ها، می‌توان ضمن کاهش درصد خطا و تولید طیف گسترده‌ای از محصولات، سرمایه‌گذاران خوبی را در بخش داخلی و خارجی جذب کرد.
دکتر حمید برکی؛ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت اسفراین نیز در این دیدار، خاطرنشان کرد: امید می‌رود با تعاملات پایدار و سازنده صورت گرفته بین شرکت و مسئولان شهرستان، از ظرفیت‌های بالقوه کشت و صنعت در عرصه‌های مختلف استفاده کرد تا ضمن کمک به رشد و اشتغال منطقه، موجبات ارائه آموزش‌های کاربردی را به کشاورزان منطقه فراهم آورد.
گفتنی است دیدار فرماندار اسفراین به همراه جمعی از مسئولان این شهرستان از استخرهای پرورش ماهی، کارگاه ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی، کارخانه بوجاری و بسته‌بندی بذر اصلاح شده، باغ پسته، واحد گوسفنداری و مزارع کشاورزی شرکت کشت و صنعت اسفراین صورت گرفت.
174-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد