جزئیات خبر
تا پایان سال جاری؛
مجوز servco برای گسترش عرضه پهنای باند اینترنت در سطح کشور اخذ می شود

1394/5/18
مجوز servco  برای گسترش عرضه پهنای باند اینترنت در سطح کشور اخذ می شود

محمدجواد رجائیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: این مجوز به منظور گسترش عرضه پهنای باند اینترنت در سطح کشور صورت گرفته است.

وی ادامه داد: مجوزservco از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت شده که امکان حضور شرکت در عرصه ملی ارائه خدمات اینترنتی را فراهم می سازد.

رجائیان اضافه کرد: براساس دستورالعمل جدید این وزارتخانه، شرکت های عرضه کننده خدمات اینترنتی در قالب این مجوز، تائید صلاحیت شده و بدین ترتیب بازار کشور ساماندهی خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات شرکت فاوا برای حضور فعال در بازار IT کشور گفت: تمدید مجوز شورای انفورماتیک شرکت و اخذ مجوز servco از جمله اقدامات سال جاری شرکت برای توسعه حضور در بازار IT کشور است.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی ادامه داد: با توجه به اخذ نمایندگی نمایشگرهای شهری توسط شرکت، برنامه ریزی هایی برای توسعه حضور در این زمینه در بازار کشور انجام شده است.

رجائیان از افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت به عنوان مهم ترین موفقیت شرکت در سال جاری یاد کرد و گفت: در حال حاضر شرکت فاوا با داشتن ظرفیت مناسب، توانایی توسعه بازار در این زمینه را دارد که اثرات آن در برنامه فروش و سود آوری سال جاری شرکت قابل ملاحظه خواهد بود.

143-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد