جزئیات خبر
توسط شرکت کمباین سازی ایران طی سال جاری محقق شد؛
اخذ تائیدیه تولید و عرضه سیستم های آبیاری از مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی

1394/3/31
اخذ تائیدیه تولید و عرضه سیستم های آبیاری از مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی

سعید توسلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی گفت: با توجه به محدودیت منابع آب در کشور، کاهش میزان بارندگی در سال های اخیر، پیش بینی تداوم آن و با توجه به راندمان بالای سیستم های آبیاری تحت فشار، به منظور تشویق بیشتر کشاورزان و صرفه جویی بیشتر در آب مصرفی در بخش کشاورزی که عمده مصرف آب کشور را به خود اختصاص می دهد، دولت برای خرید سیستم های آبیاری تحت فشار به میزان 85 درصد تسهیلات بلاعوض پرداخت می کند.

وی ادامه داد: از طرفی با توجه به سابقه وجود سیستم های آبیاری در سبد محصولات شرکت کمباین سازی ایران که از سال 1383 با واردات سیستم های مزبور و عرضه در بازار شروع شده است، در سال گذشته، شرکت موفق به انجام مهندسی معکوس و نمونه سازی از این محصول شد.

توسلی اضافه کرد: شرکت در مرحله بعد و با نصب نمونه ساخته شده در مزرعه آستان قدس رضوی، در سال جاری موفق به اخذ تائیدیه از مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی شد که امسال به تولید انبوه خواهد رسید.

وی با اشاره به اخذ تاییدیه بیلر 349 و بیلر 351 از مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی توسط شرکت کمباین سازی ایران خاطر نشان کرد: این شرکت تائیدیه کمباین 1055 و کمباین برداشت برنج را نیز در سال 1392 اخذ نمود .

مدیرعامل شرکت کمباین سازی ایران ادامه داد: این تائیدیه ها بر اساس دستورالعمل های اداره استاندارد و جهاد کشاورزی به منظور رعایت حقوق مصرف کنندگان محصولات مورد حمایت وزارت جهاد کشاورزی برای فروش در داخل و خارج کشور است، لذا تسهیلات وزارت جهاد کشاورزی به محصولاتی تعلق می گیرد که تائیدیه فوق را دارا باشند.

وی افزایش ظرفیت تولید محصولات را یکی دیگر از اقدامات مهم شرکت در سال گذشته عنوان کرد و افزود: میزان تولید محصولات در سال 1393 در مقایسه با سال 1392، بیش از 3 برابر افزایش داشته است. 

65-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد