جزئیات خبر
تا پایان سال جاری رقم خواهد خورد؛
پیش بینی تولید یک هزار و پانصد دستگاه انواع کمباین و بیلر توسط کمباین سازی ایران

1394/4/1
پیش بینی تولید یک هزار و پانصد دستگاه انواع کمباین و بیلر  توسط کمباین سازی ایران

مدیرعامل شرکت کمباین سازی ایران گفت: پیش بینی می شود تا پایان سال جاری، 1 هزار و 480 دستگاه انواع کمباین و بیلر توسط شرکت تولید و به بازار عرضه شود .

سعید توسلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: در نظر گرفته ایم طی سال جاری تعداد 700 دستگاه بیلر کمباین 1055، 700 دستگاه بیلر و 80 دستگاه کمباین برنج تولید ، تامین و به فروش برسد.

وی تاکید کرد: شرکت کمباین سازی ایران در زمینه تولید کمباین و بیلر بیش از 90 درصد نیاز کشور را تامین کرده است که با پیش بینی تولید 700 دستگاه کمباین در سال جاری، از خروج حدود 50 میلیون دلار ارز جلوگیری خواهد شد.

توسلی با اشاره به صادرات محصولات این شرکت و انتخاب شرکت بعنوان صادر کننده برتر صادرات غیر نفتی استان مرکزی در سال گذشته اظهار کرد: محصولات کمباین و بیلر، به کشورهای قزاقستان، تاجیکستان ،گرجستان ،عراق و سودان صادر می شود که طی سال جاری، 50 دستگاه کمباین و 50 دستگاه بیلر را صادر خواهیم کرد.

وی درباره گستره فروش محصولات شرکت عنوان کرد: مشتریان محصولات شرکت، بخش کشاورزی شامل کشاورزان، کمباین ¬داران حرفه¬ای ، و تعاونی ¬های کمباین¬ داران است.

مدیرعامل شرکت کمباین سازی ایران ادامه داد: مجموعه های کشت و صنعت نیز مشتریان داخلی را تشکیل می دهند. به دلیل توانایی مالی پایین کشاورزان که بخش عمده ای از مشتریان شرکت را به خود اختصاص می دهند، این گروه برای خرید محصولات شرکت، وابسته به اعتبارات دولتی هستند.

شرکت کمباین سازی ایران در سال 1348 به ثبت رسیده و طی سال‌های 1349 و 1361 به ترتیب به شرکت ایران جاندیر و سپس به شرکت کمباین سازی ایران تغییر نام یافت که بهره‌برداری آن با تولید و فروش تراکتور در سال 1352 آغاز و هم اکنون آستان قدس رضوی با خرید 72 درصد سهام، به عنوان بزرگ ترین سهامدار این شرکت محسوب می ‌شود.

63-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد