جزئیات خبر
مدیر عامل شرکت کمباین سازی ایران خبر داد؛
تامین 90 درصد از نیاز کمباین کشور

1394/4/3
تامین 90 درصد از نیاز کمباین کشور

مدیر عامل شرکت کمباین سازی ایران گفت: این شرکت در زمینه تولید کمباین، بیش از 90 درصد نیاز کشور را تامین کرده است.

سعید توسلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی اظهار کرد: شرکت کمباین سازی ایران، تنها تولید کننده کمباین سبک در کشور است که هر دستگاه کمباین را با نرخ 120 میلیون تومان تولید کرده که قیمتی کمتر از 35 هزار دلار و معادل یک دوم قیمت جهانی را دارا می باشد .

وی ادامه داد: محصولات شرکت طی سال های گذشته شامل تراکتور، کمباین، بیلر، موور و قطعات یدکی مرتبط با محصولات مذکور بوده است و در حاضر تولید انبوه کمباین 1055، بیلر 349، بیلر 351، کابین و کلش کش، قطعات و مجموعه های متعلق به محصولات فوق و قطعات یدکی آن ها در شرکت انجام می گیرد.

توسلی اضافه کرد: علاوه بر این، کمباین برنج، تراکتور سنگین، سیستم های آبیاری سنترپیوت و سیستم ضدتگرگ نیز تامین و تحویل مشتریان می شود که سیستم های آبیاری و سیستم ضدتگرگ، در سال جاری در داخل شرکت تولید خواهد شد.

وی با اشاره به تولیدات شرکت در سال گذشته خاطرنشان کرد: شرکت کمباین سازی ایران در سال 1393، تعداد 1694 دستگاه انواع ماشین آلات کشاورزی را شامل 534 دستگاه کمباین 1055 ، 700 دستگاه بیلر و 460 دستگاه کمباین برنج را تولید ، تامین و به بازار عرضه نموده است . مدیر عامل شرکت کمباین سازی ایران درباره نیروی انسانی به کار گرفته شده در این شرکت عنوان کرد: در حال حاضر، 400 نفر به صورت قرارداد مستقیم و 100 نفر به صورت قرارداد غیرمستقیم مشغول به کار هستند.

 67-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد