جزئیات خبر

مهم ترین برنامه‌های راهبردی شرکت کمباین سازی ایران در سال جاری

1394/4/7
مهم ترین برنامه‌های راهبردی شرکت کمباین سازی ایران در سال جاری

سعید توسلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: تکمیل سبد محصولات و توسعه محصول، توسعه فعالیت های بازرگانی و توسعه صادرات به منظور بازاریابی و تامین تراکتور سنگین، توسعه بازار قطعات و مجموعه های یدکی، ارتقاء سطح کیفی قطعات و محصولات و همچنین افزایش بهره وری و افزایش ظرفیت تولید، سرفصل های مهم ترین اهداف شرکت در برنامه سوم استراتژیک است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سالیانه در کشور میلیاردها تومان خسارت بابت ربزش تگرگ در مزارع و باغات ایجاد می گردد و بخش مهمی از محصولات تولیدی را نابود می کند، استفاده از سیستم های ضد تگرگ به منظور جلوگیری و کاهش خسارات وارده به محصولات کشاورزی دارای اهمیت ویژه ای است.

توسلی اضافه کر: به طوریکه امروزه در اکثر کشورهای دنیا، کشاورزان به منظور محافظت از مزارع و باغات خود اقدام به نصب و راه اندازی سیستم های ضد تگرگ در مناطق مستعد ریزش تگرگ می کنند.

وی ساخت سیستم ضد تگرگ را یکی از برنامه های سال جاری شرکت عنوان کرد و گفت: در کشور ما به دلیل اینکه در تمامی نقاط کشور احتمال وقوع بارش تگرگ و خسارت وجود دارد، شرکت کمباین سازی ایران در سال 1392 اقدام به واردات تعدادی سیستم ضد تگرگ کرد که پس از نصب، تست و اخذ تائیدیه از مرکز توسعه مکانیزاسیون، در سال جاری نسبت به ساخت داخل اقدام کرده است.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه های استراتژیک شرکت به منظور تکمیل سبد محصولات و توسعه آن، طراحی و تولید کمباین نیمه سنگین در داخل کشور است که با توجه به برنامه جهاد کشاورزی برای افزایش ضریب مکانیزاسیون، نیاز به کمباین های نیمه سنگین در کشور احساس می شود؛ لذا شرکت این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است.

64-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد