جزئیات خبر
رییس اتاق مشترک اصناف ایران و پاکستان:
تکنولوژی احداث باغات متراکم مزرعه نمونه را به پاکستان صادر خواهیم کرد

1396/8/8
تکنولوژی احداث باغات متراکم مزرعه نمونه را به پاکستان صادر خواهیم کرد

رییس اتاق مشترک اصناف ایران و پاکستان گفت: تکنولوژی احداث باغات متراکم موسسه کشت و صنعت مزرعه نمونه را به پاکستان صادر خواهیم کرد.
ولی محمد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این برای دومین بار است که به ایران می‌آیم و نخستین دفعه‌ای است که از مزرعه نمونه آستان قدس رضوی دیدن می‌کنم.
وی بازدید از مزرعه نمونه را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: این موسسه در باغات متراکم، سیستمی را پیاده‌سازی کرده که بسیار پیشرفته است و تلاش خواهیم کرد آن را در باغات خود در آینده‌ای نزدیک اجرا کنیم.
ولی محمد ادامه داد: در کشور پاکستان، باغاتی با این وسعت وجود دارد اما چنین تکنولوژی پیشرفته‌ای ندارند.
وی با اشاره به لزوم احداث و گسترش باغات متراکم در کشور پاکستان، گفت: این تکنولوژی بسیار سودمند است و در صدد هستیم در بازدیدهای بعدی، تاجرانی که حوزه فعالیت آن‌ها مختص باغبانی باشد را همراه خود بیاوریم.
ولی محمد ادامه داد: برای واردات این تکنولوژی به پاکستان همچنین باید گروهی از موسسه مزرعه نمونه از پاکستان دیدن کنند تا متناسب با منطقه و شرایط اقلیمی و... این باغات را احداث کنند.
رییس اتاق مشترک اصناف ایران و پاکستان درباره گلخانه‌های مزرعه نمونه گفت: کاشت 7 رقم گوجه فرنگی در فضای گلخانه‌ای آن هم با کیفیت بسیار بالا، اقدام ارزشمندی است که امیدوارم این اقدام در پاکستان نیز توسعه یابد.
 
توضیحات سئو: اتاق مشترک اصناف ایران و پاکستان، تکنولوژی احداث باغات متراکم، موسسه کشت و صنعت مزرعه نمونه، رییس اتاق مشترک اصناف ایران و پاکستان،آستان قدس رضوی، بازدید گروه پاکستانی از مزرعه نمونه، احداث باغات متراکم در مزرعه نمونه، لزوم احداث و گسترش باغات متراکم، تکنولوژی به کار رفته در باغات متراکم، احداث باغات متراکم در پاکستان، کاشت ارقام مختلف گوجه فرنگی در گلخانه، گلخانه های مزرعه نمونه رضوی،شرایط اقلیمی کشور پاکستان، مزرعه نمونه آستان قدس رضوی
 305-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد