جزئیات خبر
تا پایان سال جاری؛
خطوط دولاتابی و لاکنی در شرکت«نخریسی خسروی خراسان» راه اندازی می‌شود

1394/5/31
خطوط دولاتابی و لاکنی در شرکت«نخریسی خسروی خراسان» راه اندازی می‌شود

مدیر عامل شرکت نساجی و نخریسی خسروی خراسان از افتتاح و راندازی خطوط دولاتابی و لاکنی در این شرکت تا پایان سال 1394 خبر داد.

«عباس اوئی مهریزی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: در سال جاری طرح های توسعه همچون خرید ماشین آلات لاکنی و تابندگی و همچنین تعدادی از ماشین آلات بافندگی با قابلیت بالا را در دستور کار قرار داده ایم.

وی ادامه داد: در صورت رفع برخی از مشکلات سیستم بانکی از جمله انتقال ارز، می توان علاوه بر دولاکنی نخ ها، نسبت به بافت پارچه های متنوع اقدام کرد.

ابوئی مهریزی درباره فعالیت‌های این شرکت، عنوان کرد: شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خراسان نخستین کارخانه ریسندگی و بافندگی در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی است که در دو بخش ریسندگی و بافندگی فعالیت می‌کند.

مدیر عامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان با اشاره به موفقیت این شرکت در تمدید گواهینامه 2008: 9001 ISO ، خاطرنشان کرد: علاوه بر این که شرکت نساجی خراسان یکی از با سابقه ترین و موفق ترین شرکت های فعال در عرصه صنعت نخریسی و نساجی در استان خراسان رضوی به شمار می رود، تاکنون مفتخر به دریافت لوح های تقدیر از سوی معاونت ریاست جمهوری وقت، وزارت صنایع و معادن، وزارت نیرو، بانک ها و ... شده است.

195-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد