جزئیات خبر
تا پایان سال 1394؛
12 دستگاه ماشین بافندگی در کارخانه شرکت نساجی خراسان نصب و راه اندازی می‌شود

1394/6/4
12 دستگاه ماشین بافندگی در کارخانه شرکت نساجی خراسان نصب و راه اندازی می‌شود

مدیرعامل شرکت نساجی و نخریسی خسروی خراسان گفت: 12 دستگاه ماشین بافندگی جدید در سالن های ریسندگی و بافندگی کارخانه نیشابور نصب و راه اندازی می شود.

«عباس ابوئی مهریزی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: شرکت نساجی و نخریسی خسروی خراسان بر اساس برنامه پنج ساله سوم استراتژیک، علاوه بر این چند طرح دیگر را در دستور کار دارد که از آن جمله می توان به توسعه خطوط دولاتابی و لاکنی اشاره کرد.

وی ادامه داد: پیش بینی می شود در صورت اجرایی شدن این طرح ها، از سال آینده بتوان سالانه هزار تن انواع نخ های یک لای تولیدی را تبدیل به دولا کرد.

ابوئی مهریزی اضافه کرد: با تحقق این مهم همچنین می توان تولید پارچه در بخش بافندگی را 20 درصد افزایش و متعاقب آن، هزینه های سربار را با توجه به افزایش تولیدات کاهش داده و بدین ترتیب قیمت تمام شده را پایین آورد.

وی با بیان این که شرکت نساجی و نخریسی خسروی خراسان در بحث ریسندگی و بافندگی، رتبه نخست استان خراسان رضوی را به خود اختصاص داده است، افزود: واحد نخریسی و نساجی آستان قدس رضوی یکی از واحدهای تولیدی قدیمی کشور به شمار می رود که در سال 1313 به‌عنوان واحد تولیدی نخریسی و نساجی با سرمایه شش میلیون ریالی فعالیت خود را در نیشابور آغاز کرد.

226-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد