جزئیات خبر
در 6 ماه اول سال جاری صورت گرفت؛
رشد 56 درصدی فروش انواع نخ و21 درصدی انواع پارچه در شرکت «نساجی خسروی خراسان»

1394/7/26
رشد 56 درصدی فروش انواع نخ و21 درصدی انواع پارچه در شرکت «نساجی خسروی خراسان»

مدیرعامل شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی از افزایش 56 درصدی فروش انواع نخ و 21 درصدی انواع پارچه طی 6 ماه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

«عباس ابویی مهریزی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: در نیمه نخست امسال، حدود 2 هزار و 300 تن انواع نخ در این شرکت تولید شده است.

وی ادامه داد: از این مقدار، هزار و 300 تن نخ از نوع رینگ و هزار تن از نوع اپن اند است.

ابوئی مهریزی درباره جنس نخ های تولیدی این شرکت خاطرنشان کرد: این نخ ها از جنس الیاف مصنوعی و طبیعی و شامل انواع نخ های پنبه ای، پلی استر ویسکوز، پلی استر پنبه و اسپان است که در 2 خط رینگ و اپن اند تولید می شود.

وی گستره عرضه و فروش محصولات شرکت نخریسی و نساجی خسروی را سراسر کشور عنوان کرد و افزود: روزانه 15 تن انواع نخ از دو خط اپن‌ اند و رینگ در این کارخانه تولید می شود.

ابویی مهریزی اضافه کرد: پنبه های تولیدی شرکت های کشاورزی انابد و سایر تولیدکنندگان بعد از برداشت توسط شرکت نخریسی و نساجی خسروی خریداری و الباقی از کشورهای تاجیکستان و ازبکستان تامین می گردد.

مدیرعامل شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی با اشاره به اشتغال 350 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در این شرکت تصریح کرد: از این میان، 203 نفر در سالن ریسندگی مشغول به فعالیت هستند.

315-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد