جزئیات خبر

تامین 1/5 درصد نیاز نخریسی و نساجی کشور توسط شرکت«خسروی خراسان»

1395/2/6
تامین 1/5 درصد نیاز نخریسی و نساجی کشور توسط شرکت«خسروی خراسان»

«علی فدیشه ای» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: رعایت اصول مشتری مداری، کیفیت محصولات، پاسخگو بودن به موقع و امانت داری در خدمات، از جمله دلایل استقبال مشتریان نسبت به این محصولات است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای افزایش کیفیت محصولات این شرکت خاطرنشان کرد: برای این امر، فعالیت هایی نظیر سیاست کنترل و خرید مواد اولیه با کیفیت بالا، تقویت کنترل شیفت های سالن ریسندگی و بافندگی از جهات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین آموزش پرسنل مربوطه در دستور کار بوده و خواهد بود.

فدیشه ای در پاسخ به این سوال که شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان چه اقداماتی را برای افزایش میزان تولید و کاهش قیمت تمام شده انجام داده است، گفت: به منظور افزایش تولیدات و ارزش افزوده محصولات، طی سال جاری بر حسب مصوبه هیات مدیره و موافقت سازمان اقتصادی رضوی، 9 دستگاه دولاتابی و لاکنی و 12 دستگاه بافندگی جدید به خطوط تولید اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: در صورت تحقق این مهم، شاهد افزایش 2 میلیون متر مربعی پارچه در خط بافندگی خواهیم بود، ضمن این که روزانه 5/2(2 و نیم) تن نخ دولا تولید می شود.

سرپرست شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان توسعه خطوط ریسندگی و بافندگی را گامی در راستای اجرای برنامه استراتژیک دانست و تصریح کرد: برنامه استراتژیک شرکت پس از تهیه، تدوین و تصویب هیات مدیره و سازمان اقتصادی، از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد