جزئیات خبر
در سال جاری توسط شرکت معادن قدس رضوی صورت می گیرد
تامین سنگ 9 پروژه ملی و استانی در سال جاری

1394/4/22
تامین سنگ 9 پروژه ملی و استانی در سال جاری

محمد عارف عارفی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: پروژه های بیمارستان شیروان، سازمان عمران شهرداری مشهد، هتل نسترن شماره یک مشهد، پیاده سازی خیابان امام رضا(ع)، پارک خورشید مشهد(هاشمیه)، شهرداری نهبندان، آب و فاضلاب نهبندان، پارکینگ طبقاتی آستان قدس رضوی و ساختمان 500 واحدی نزاجا در ایران شهر، پروژه هایی است که شرکت معادن قدس رضوی سنگ آن ها را طی سال جاری تامین می کند.

وی ادامه داد: تامین سنگ بیشتر این پروژه ها تا پایان سال جاری به پایان می رسد.

عارفی با تاکید بر این که اولویت تامین سنگ این شرکت، اماکن متبرکه رضوی و شرکت های تابعه آن است، خاطر نشان کرد: در مرحله بعد شهرداری ها، ادارات و سازمان های دولتی قرار دارند که سازمان عمران و شهرداری مشهد، شهرداری نهبندان و... از عمده مشتریان این شرکت هستند.

وی ادامه داد: معاونت فنی آستان قدس رضوی، شرکت مسکن و عمران آستان قدس رضوی، سازمان عمران و شهرداری مشهد، شرکت ساب نیرو، شرکت پویا سازان روشن و شرکت دشت به ساز، عمده مشتریان شرکت را در سال گذشته به خود اختصاص داده اند.

عارفی با اشاره به پروژه های ملی و استانی انجام شده توسط شرکت معادن قدس رضوی بیان کرد: این شرکت پروژه های بسیاری را در عرصه ملی و استانی بر عهده داشته و بسیاری از تولیدات شرکت در استان های خراسان و خارج از آن از جمله پروژه های مسکن مهر، موزه بزرگ کوهسنگی مشهد، پروژه های بخش خصوصی در تهران و تبریز و همچنین پروژه های مربوط به شهرستان های قوچان، گناباد، زاهدان مورد استفاه قرار گرفته است.

سرپرست شرکت معادن قدس رضوی اضافه کرد: پروژه های آرامگاه فردوسی مشهد، پروژه پایانه مسافربری مشهد، پروژه طرح توسعه میدان شهداء مشهد، پروژه های ایستگاه زیرگذر و روگذر قطار شهری مشهد، پروژه توسعه ساختمان شهرداری مشهد در میدان شهداء، پروژه بیمارستان منتصریه مشهد، پروژه ساختمان جدید روزنامه قدس مشهد، پروژه برج تجاری سجاد مشهد، پروژه شهرداری و فرمانداری نهبندان، پروژه مسکن مهر بهزیستی نهبندان نیز از دیگر این پروژه ها به شمار می رود.

 79-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد