جزئیات خبر

استقبال شرکت کشاورزی رضوی از جشن های دهه کرامت

1395/5/26
استقبال شرکت کشاورزی رضوی از جشن های دهه کرامت

شرکت کشاورزی رضوی، همزمان با دهه کرامت، ویژه برنامه های متعددی را اجرا خواهد کرد.

محمد باقر قناد طوسی؛ سرپرست شرکت کشاورزی رضوی در گفت و گو با ستاد خبری جشن های دهه کرامت آستان قدس رضوی گفت: این شرکت به منظور نهادینه کردن فرهنگ رضوی در بین اقشار جامعه، در شهر ها و روستاهای موقوفه آستان قدس رضوی جشن های باشکوهی برگزار می کند.

وی ادامه داد: در این راستا، مراسم جشن شب میلاد ولی نعمتمان آقا علی بن موسی الرضا(ع) در مساجد روستاهای موقوفه مجاور و همچنین در مسجد جامع شهر سلامی با حضور مسئولان و اهالی شهرهای سلامی و خواف برپا خواهد شد.

قناد طوسی اضافه کرد: در این مراسم علاوه بر اهداء جوایز به اسامی رضا و معصومه به قید قرعه، بسته های متبرک بین شرکت کنندگان جشن های میلاد امام رضا(ع) توزیع خواهد شد.

وی از اجرای مداحی و سخنرانی پیرامون سیره عملی ائمه اطهار (ع) به ویژه امام رضا(ع) را به عنوان بخشی دیگر از برنامه های این مراسم خبر داد.

قناد طوسی، آذین بندی، چراغانی و نصب بنر در ورودی ساختمان اداری شرکت و کارگاه های مزارع محمد آباد رشتخوار و سلامی خواف را یکی دیگر از فعالیت های فرهنگی ویژه این ایام دانست.

وی ادامه داد: به مناسبت دهه کرامت و جشن میلاد امام رضا(ع) همچنین بنر و پوسترهای تبلیغاتی در سطح اداره ها، مدارس و مساجد شهرستان های تربت حیدریه، رشتخوا و خواف توزیع خواهد شد.

سرپرست شرکت کشاورزی رضوی اضافه کرد: علاوه بر این، همزمان با ایام دهه کرامت، به فرزندان پرسنل که در پایه های تحصیلی و کنکور مقام کسب کرده اند، جوایزی اهداء می شود.

162-95            

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد