جزئیات خبر
طی 9 ماه نخست سال 1395 محقق شد؛
صادرات 45 میلیارد ریالی شرکت نان قدس رضوی

1395/10/15
صادرات 45 میلیارد ریالی شرکت نان قدس رضوی

سرپرست شرکت نان قدس رضوی از صادرات 45 میلیارد ریالی این شرکت طی 9 ماه نخست امسال خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این حجم از صادرات به کشورهای افغانستان، عراق، ترکمنستان و پاکستان صورت گرفته است.
وی ادامه داد: محصولات صادراتی این شرکت در گروه کیک های اسفنجی، کیک های روغنی، کلوچه و بیسکوئیت قرار دارند.
مروارید، افزایش قدرت رقابت قیمتی محصولات صادراتی و حضور در نمایشگاه های خارجی را از جمله برنامه های این شرکت به منظور گسترش بازار کشورهای صادراتی طی سال جاری عنوان کرد.
وی با بیان این که بخش صادرات به دلیل عدم وجود یک سیستم بازاریابی و بازرگانی مناسب و کارا نمی تواند به خوبی توسعه یابد، افزود: 50 درصد از مشکلات موجود، به دلیل نبود سیستم بازاریابی مناسب و 50 درصد مابقی نیز به علت رقابتی نبودن قیمت محصولات صادراتی است.
مروارید ادامه داد: در این راستا، راهبردهای جدیدی در شرکت چه به لحاظ سیستمی و چه به لحاظ قیمتی، آغاز شده است.
وی در پاسخ به این سوال که برای رسیدن به کیفیت و استانداردهای جهانی در خصوص صادرات محصولات این شرکت چه تمهیداتی را اندیشیده اید، گفت: اخذ گواهینامه های متداول بین المللی همچون ایزو و HACCP، بهره مندی از مشاوران خارجی و استفاده از نمونه مواد اولیه جدید ارائه شده در دنیا، از جمله این اقدامات است.
سرپرست شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: خرید محصولات بروز دنیا در راستای مهندسی معکوس، نزدیک شدن به کیفیت جهانی محصولات و بروز رسانی دستگاه ها و ماشین آلات خطوط تولید، بخشی دیگر از این برنامه ها به شمار می رود.
  341-95
 

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد