جزئیات خبر

حضور شرکت نان رضوی در نمایشگاه تخصصی مادر، کودک و نوجوان مشهد

1395/11/19
حضور شرکت نان رضوی در نمایشگاه تخصصی مادر، کودک و نوجوان مشهد

سرپرست شرکت نان قدس رضوی از حضور این شرکت در نخستین نمایشگاه تخصصی مادر، کودک و نوجوان مشهد خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این نمایشگاه از هجدم تا بیست و یکم بهمن ماه جاری و با حضور حدود 21 شرکت از مشاغل مختلف برگزار می شود.
وی ادامه داد: با توجه به این که نمایشگاه مذکور به موضوع کودک و نوجوان اختصاص دارد و کارگاه های آموزشی، سخنرانی و همایش هایی نیز برای خانواده ها درنظر گرفته شده است، مراسم های خاصی در این چهار روز نمایشگاه برگزار خواهد شد.
مروارید با اشاره به رویکرد شرکت نان رضوی از حضور در این نمایشگاه، گفت: با توجه به این که مخاطب اصلی شرکت، کودکان و نوجوانان به عنوان اصلی ترین مشتریان و مصرف کنندگان حال و آینده هستند و این نمایشگاه نیز ویژه این گروه سنی و والدین آن ها برگزار می شود، لذا شرکت نان رضوی نسبت به حضور در این نمایشگاه اقدام کرده است.
وی ادامه داد: علاوه بر این، شرکت نان قدس رضوی با هدف معرفی محصولات سالم تولیدی، معرفی محصولات مختلف نان رضوی به اقشار مختلف جامعه و عرضه مستقیم و با تخفیف مناسب، در این نمایشگاه شرکت کرده است.
مروارید درباره غرفه این شرکت در نخستین نمایشگاه تخصصی مادر، کودک و نوجوان مشهد گفت: شرکت نان قدس رضوی در این نمایشگاه، غرفه ای با ابعاد ١٦ متر مربع در اختیار دارد.
لازم به یادآوری است، نخستین نمایشگاه تخصصی مادر، کودک و نوجوان مشهد از دوشنبه، هجدم تا پنجشنبه، بیست و یکم بهمن ماه جاری در محل سالن صبا صدا و سیما واقع در بلوار امام خمینی(ره) از ساعت ١٦ تا ٢٢ دایر است.
   374-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد