جزئیات خبر

عرضه محصول جدید نان قندی رضوی در سراسر کشور

1396/1/23
عرضه محصول جدید نان قندی رضوی در سراسر کشور

سرپرست شرکت نان قدس رضوی از عرضه محصول جدید نان قندی رضوی در سراسر کشور خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: با توجه به نیاز مشتریان اعم از نمایندگان شهرستان ها، بازاریابان، حوزه صادرات و نیز به منظور تکمیل سبد محصولات، درخواست تولید و عرضه محصولات جدید در دستور کار قرار می گیرد.
وی با اشاره به اهداف این شرکت از تولید محصولات جدید، گفت: استفاده حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود، تکمیل ظرفیت خطوط و کشش بازار، از جمله پارامترهایی به شمار می رود که برای تولید محصولات جدید در دستور کار داریم.
مروارید ادامه داد: علاوه بر این، درصورت اجماع شرکت برای تولید محصول جدید پیشنهادی مشابه محصولات موجود در بازار که تجهیزات آن در شرکت موجود نباشد، با تهیه طرح توجیهی، نسبت به خرید تجهیزات و تولید محصول جدید اقدام می شود.
وی درباره نحوه تولید برخی محصولات جدید از طریق برونسپاری گفت: در مورادی که تولید محصولات جدید نظیر شکلات نیاز به سرمایه گذاری زیادی داشته باشد، در ابتدا از طریق برونسپاری، بازار محصول ارزیابی می شود و در صورت بازخورد مناسب در خصوص سرمایه گذاری، طرح توجیهی تهیه خواهد شد.
مروارید در پاسخ به این سوال که تولید محصول جدید در شرکت نان رضوی پس از طی چه مراحلی صورت می گیرد، گفت: پس از درخواست امور فروش، نمونه های موجود در بازار جمع آوری شده و در کمیته محصولات جدید مطرح می شود.
سرپرست شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: پس از ارائه اطلاعات به واحد R&D و همچنین اقداماتی شامل تولید محصول آزمایشی در قالب پایلوت، تست اولیه توسط تیم تست پنل، تولید آزمایشی در خط تولید، طراحی بسته بندی و نیاز سنجی ملزومات، محصول مورد نظر به تولید انبوه می رسد.
21-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد