جزئیات خبر

خدمتی با رویکرد زائر محوری توسط شرکت نان قدس رضوی

1396/1/27
خدمتی با رویکرد زائر محوری توسط شرکت نان قدس رضوی

سرپرست شرکت نان قدس رضوی از خدمت رسانی این شرکت به زائران رضوی خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: از جمله این موارد می توان به توزیع گسترده محصولات شرکت نان قدس رضوی به زائران در مبادی ورودی شهر مقدس مشهد اشاره کرد.
وی ادامه داد: همچنین تخفیفات 5 تا 40 درصدی در فروشگاه های زنجیره ای اطراف حرم مطهر رضوی در راستای منویات تولیت معظم با هدف زائر محوری انجام شده است.
مروارید، طراحی، چاپ و تولید محصولات اختصاصی برای توزیع بین زائران حرم مطهر رضوی در اعیاد مذهبی را یکی دیگر از فعالیت های این شرکت با رویکرد زائر محوری دانست.
وی ادامه داد: شرکت نان رضوی همچون گذشته آمادگی دارد تا نسبت به تامین سریع و به موقع سفارشات حرم مطهر رضوی برای توزیع محصولات شرکت در مناسبت های مذهبی نظیر اعیاد پیامبر اعظم (ص) و ائمه معصوین (ع)، ستاد اربعین و ... اقدام کند.
مروارید با اشاره به اشتغال زایی مستقیم برای بیش از 80 نفر طی سال 1395 در مقایسه با سال 1394، گفت: شرکت نان رضوی باتوجه به رشد قابل توجه تولیدات خود، در حوزه اشتغال زایی غیر مستقیم نیز رشد خوبی داشته است.
وی ادامه داد: همچنین رضایتمندی کارکنان شرکت از طریق ساماندهی نظام پرداخت حقوق پرسنل پیمانکاری، افزایش پیدا کرده است.
مروارید، ساخت و راه اندازی خط دونات اتومات را یکی دیگر از دستاوردهای سال 1395 این شرکت عنوان کرد و افزود: این خط، روزانه حدود نیم میلیون قطعه تولید می کند.
وی ادامه داد: علاوه بر این، خطوط جدید ویفر و کیک های روغنی نیز راه اندازی شده است.
سرپرست شرکت نان قدس رضوی از ارتقاء و به روز شدن طراحی بسته بندی محصولات شرکت و بهبود مستمر آن به عنوان یکی دیگر از اقدامات شاخص سال 1395 این شرکت سخن گفت.
27-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد