جزئیات خبر

شرکت نان قدس رضوی رکورد بیشترین تناژ تولید ، تاریخ این شرکت را شکست

1396/2/30
شرکت نان قدس رضوی رکورد بیشترین تناژ تولید ، تاریخ این شرکت را شکست

سرپرست شرکت نان قدس رضوی گفت: این شرکت در سال 1395، بیشترین تناژ تولید خود را ، در تاریخ این شرکت تولید نموده است.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این شرکت طی سال گذشته، 23 هزار و 19 تن انواع محصول تولید کرده است که این رقم رشد بیش از 10 درصدی را داشته است.
وی ادامه داد: این محصولات در گروه های دونات، کیک شکرین و عصرانه، کیک صبحانه، نان لایه ای، کیک اسفنجی، کلوچه، بیسکوییت، ویفر، نان، رولت اسفنجی و شیرینی سنتی تولید شده است.
مروارید اضافه کرد: بیشترین رشد فروش تولیدات شرکت نان رضوی در سال گذشته، مربوط به محصولات دونات، اشترودل های غذایی و شیرین، کلوچه، ویفر و شیرینی های سنتی بوده است.
وی درباره اقدامات صورت گرفته برای افزایش میزان تولید این شرکت گفت: از جمله مهم ترین فعالیت هایی که در سال گذشته برای دستیابی به این رکورد انجام شده است، می توان به خرید و راه اندازی خطوط جدید ویفر و روغنی و بهینه سازی و افزایش راندمان خطوط تولید اشاره کرد.
مروارید با بیان این که طراحی، ساخت و راه اندازی خط دونات اتومات با تولید حدود نیم میلیون قطعه در روز، یکی دیگر از دستاوردهای مهم شرکت به شمار می رود، افزود: این خط تنها خط تولید دونات در خاورمیانه می باشد که به صورت اتومات و با ظرفیت تولید بالا، توسط واحد فنی و ساخت شرکت به طور کامل ساخته شده است.
وی ادامه داد: این مهم، به نوبه خود نشانی از افتخار در زمینه بومی سازی تکنولوژی و اتکا به ظرفیت ها و توانایی های داخلی شرکت نان قدس رضوی است.
مروارید با اشاره به برنامه ریزی و تکمیل ظرفیت خط کلیدی و با حاشیه سود مطلوب اشترودل در این شرکت گفت: این خط در سال گذشته از رشد 67 درصدی در میزان تناژ برخوردار بوده است.
سرپرست شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: همچنین تناژ تولید در خط کلوچه این شرکت 48 درصد نسبت به سال 1394 رشد داشته است .
62-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد