جزئیات خبر

نخستین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات نان قدس رضوی در شیراز افتتاح شد

1396/5/22
نخستین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات نان قدس رضوی در شیراز افتتاح شد

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از افتتاح نخستین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات نان رضوی در شهر شیراز هم‌زمان با شب میلاد امام رضا(ع) خبر داد.
محمدصادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این فروشگاه، نخستین شعبه نان قدس رضوی در مرکز استان‌های کشور است.
وی ادامه داد: با افتتاح این فروشگاه، شرکت نان قدس رضوی هم‌اکنون دارای 3 فروشگاه فعال عرضه مستقیم محصولات رضوی در مشهد و یک فروشگاه در شهر شیراز استان فارس است.
مروارید، عرضه مستقیم محصولات شرکت، تقویت برند رضوی و افزایش استقبال عموم مردم از محصولات رضوی را مهم‌ترین اهداف این شرکت از راه‌اندازی فروشگاه‌های مذکور در مشهد و سایر شهرستان‌ها عنوان کرد.
وی با بیان این که تا پایان مرداد ماه، شاهد افتتاح فروشگاه شماره 4 واقع در ابتدای خیابان طبرسی منتهی به حرم مطهر رضوی خواهیم بود، افزود: علاوه بر این، در حال پیگیری برای راه‌اندازی فروشگاه‌های مشابه در شهرهای دیگر نیز هستیم.
مروارید با اشاره به 3 فروشگاه عرضه مستقیم محصولات نان قدس رضوی در سطح شهر مشهد، گفت: این فروشگاه‌ها شامل فروشگاه شماره یک ( شعبه مرکزی) واقع در بزرگراه آسیایی، ابتدای ورودی شرکت نان قدس رضوی؛ فروشگاه شماره دو، ابتدای حرم مطهر رضوی، ورودی باب‌الجواد(ع) و نیز فروشگاه شماره سه واقع در ابتدای ورودی حرم مطهر ، خیابان نواب صفوی؛ است.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی همچنین از فعالیت بیش از 70 کیوسک عرضه محصولات نان قدس رضوی در سطح کشور خبر داد.
 168-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد