جزئیات خبر
تا پایان سال جاری؛
7 فروشگاه و کیوسک نان قدس رضوی در سطح کشور افتتاح می‌شود

1396/6/9
7 فروشگاه و کیوسک نان قدس رضوی در سطح کشور افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از افتتاح 7 فروشگاه و کیوسک عرصه محصولات نان قدس رضوی توسط این شرکت در سطح کشور تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، محمدصادق مروارید در جریان هجدمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد در حال برگزاری است، بیان کرد: این شرکت در صدد است تا با هدف افزایش فروشگاه‌هایی در مقیاس کوچک با محوریت اشترودل در شهرهای خارج از مشهد، تا پایان سال 1396، 3 فروشگاه در اصفهان، یک فروشگاه در ارومیه و یک فروشگاه در خرم آباد افتتاح کند.
وی ادامه داد: از ابتدای امسال نیز یک فروشگاه در شیراز کار خود را آغاز کرده است.
مروارید از افتتاح 2 فروشگاه در مقیاس متوسط به عنوان بخشی دیگر از برنامه‌های آتی این شرکت یاد کرد و افزود: شرکت نان قدس رضوی در حال حاضر، 3 فروشگاه در سطح شهر مشهد دارد که فروشگاه شماره 4 آن، طی هفته جاری در بست طبرسی حرم مطهر رضوی به بهره‌برداری رسیده است.
وی ادامه داد: علاوه بر این، فروشگاه‌های شماره 5 در زائر شهر رضوی و شماره 6 در بست شیرازی حرم مطهر رضوی نیز به زودی افتتاح خواهد شد.
مروارید، افزایش تعداد کیوسک‌های نان قدس رضوی از 75 به حداقل 90 عدد را یکی دیگر از برنامه‌های سال جاری این شرکت عنوان کرد و ادامه داد: از ابتدای امسال تا کنون، 5 کیوسک به کیوسک‌های نان قدس رضوی اضافه شده است.
201-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد