جزئیات خبر
تا پایان سال جاری؛
9 محصول جدید نان رضوی در فروشگاه‌های سراسر کشور عرضه می‌شود

1396/6/13
9 محصول جدید نان رضوی در فروشگاه‌های سراسر کشور عرضه می‌شود

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از عرضه 9 محصول جدید این شرکت در فروشگاه‌های سراسر کشور تا پایان سال جاری خبر داد.
محمدصادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی تصریح کرد: از جمله محصولات جدیدی که طی سال جاری در مدار تولید قرار می‌گیرند، می‌توان به کیک صبحانه ویژه، کیک قلبی، شیرینی دانمارکی لایه‌ای، نانک شکلاتی، نان بولکی، کیک گلکسی، کلوچه قند عسل، کوکی کنجدی، اشترودل ساندویچی گوشت و قارچ و... اشاره کرد.
وی با بیان این که تولید محصولات جدید همواره به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های در دستور کار این شرکت بوده و هست، گفت: شرکت نان رضوی، سال گذشته نیز خط‌های دونات جدید، ویفر جدید و روغنی جدید را راه‌اندازی کرد.
مروارید، رقابت‌پذیری کیفی را یکی از محورهای اصلی برنامه‌های استراتژیک شرکت نان قدس رضوی دانست و افزود: سودآوری مبتنی بر مسئولیت‌های اجتماعی، رشد و پویایی، ارتقای سطح کارکنان در راستای بهره‌وری و... بخشی دیگر از این موارد به شمار می‌رود.
وی تاکید کرد: تحقق مجموع این موارد، سودآوری پایدار را برای شرکت به ارمغان خواهد آورد.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی در پاسخ به این سال که برای برنامه‌های استراتژیک این شرکت، چه جایگاهی را تا پایان سال جاری متصور خواهد بود؟ گفت: در این راستا، می‌توان به حفظ جایگاه فعلی شرکت بین رقبا، توسعه و افزایش سهم بازار، افزایش راندمان خطوط تولید، کاهش بهای تمام شده محصولات و افزایش بهره‌وری نیروی انسانی اشاره کرد.
 
208-96

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد