جزئیات خبر
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی:
رمضان، ماه تزکیه نفس و خودسازی است

1395/4/10
رمضان، ماه تزکیه نفس و خودسازی است

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی گفت: رمضان، ماه تزکیه نفس، تقرب به خداوند و خودسازی و فرصتی برای تامل به خود و اعمال و ارتباط با خدا است.

غلامرضا باغشنی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در این ماه مبارک، قرائت نیایش های مرتبط و تلاوت قرآن مجید، انسان را هر چه بیشتر و بهتر به این وادی سوق می دهد و به برقراری ارتباط معنوی با خدا کمک می کند.

وی ادامه داد: لذا، در اندک زمان موجود حتی در ساعات اداری، تلاوت قرآن و زمزمه نیایش های ماه مبارک رمضان، می تواند اثرات خوبی برای کارمندان به منظور بهره وری بیشتر از فیوضات این ماه مبارک داشته باشد تا در کنار وظایف پرسنلی، به تزکیه نفس خود نیز بپردازند.

باغشنی اضافه کرد: در این راستا، شرکت اقداماتی را انجام داده که خواندن دعا و نیایش مرتبط با ماه مبارک رمضان بین نمازهای ظهر و عصر و قرائت قرآن بعد از نماز جماعت، از جمله آن ها به شمار می رود.

وی اهداء سبد ارزاق به حدود 650 نفر از پرسنل شرکت فرش آستان قدس رضوی را یکی دیگر از فعالیت های این شرکت در ماه مبارک رمضان برشمرد و افزود: علاوه بر این، احادیث ویژه این ایام نیز در ساختمان اداری شرکت نصب شده است

96-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد