جزئیات خبر
توسط شرکت فرش آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
«آموزش زنگ کار» برای دانش‌آموزان خدمات فرش حرم مطهر رضوی

1395/5/16
«آموزش زنگ کار» برای دانش‌آموزان خدمات فرش حرم مطهر رضوی

مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی گفت: این شرکت در ایام ماه رمضان، کلاس های با عنوان «آموزش زنگ کار» برای دانش آموزان بخش خدمات فرش حرم مطهر رضوی را برگزار کرده است.

غلامرضا باغشنی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در این کلاس ها، نحوه برخورد با زائران و مجاوران و احترام به آن ها، انجام به وظایف به نحو احسن و ... آموزش داده شده است.

وی ادامه داد: کلاس های آشنایی با معارف اسلامی و آسیب های اجتماعی همچون فضاها مجازی، بخشی دیگر از برنامه های شرکت فرش برای این عزیزان بوده است.

باغشنی با بیان این که بافندگان شرکت فرش آستان قدس رضوی بیشتر از قشر محروم جامعه و یا زنان سرپرست خانوار هستند، افزود: این شرکت، سیاست خود را در راستای جذب نیروی کار از اقشار ضعیف و آسیب پذیر قرار داده است.

وی ادامه داد: همچنین نیروهای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان که در بخش خدمات فرش حرم مطهر رضوی انجام وظیفه می کنند نیز به صورت عمده از قشرهای ذکر شده به شمار می روند.

باغشنی، اهداء کمک های غیر نقدی شامل سبد ارزاق به پرسنل را یکی دیگر از برنامه های این شرکت در طول ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی ادامه داد: علاوه بر این، برای استفاده هر چه بیشتر از فیوضات معنوی این ماه، بر پایی نماز جماعت و قرائت قرآن و ادعیه در دستور کار قرار داده شد.

133-95            

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد