جزئیات خبر
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی:
برنامه‌های شرکت در راستای منشور هفتگانه رهبری پایه‌ریزی شده است

1395/5/18
برنامه‌های شرکت در راستای منشور هفتگانه رهبری پایه‌ریزی شده است

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی گفت: تمامی برنامه های این شرکت در راستای منشور هفتگانه مقام معظم رهبری پایه ریزی شده است.

غلامرضا باغشنی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: از جمله این اقدامات می توان به ایجاد اشتغال و به کار گیری زنان قالیباف سرپرست خانوار در کارگاه های مشهد و کاشمر شرکت که همه آن ها از قشر بسیار مستضعف و محروم هستند، اشاره کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد 378 نفر در کارگاه مشهد و 209 نفر در کارگاه کاشمر مشغول به کار هستند.

باغشنی، به کارگیری دانش آموزان در امور خدمات فرش حرم مطهر رضوی در ایام فراغت از تحصیل را یکی دیگر از برنامه های اجرا شده در راستای منشور هفتگانه مذکور عنوان کرد.

وی اضافه کرد: این اقدام به منظور تقویت زنگ کار و تمرین اشتغال در ازاء دریافت حق الزحمه با هدف کسب درآمد و استقلال نسبی اقتصادی دانش آموزان صورت گرفته است.

باغشنی با اشاره به تولید فرش دستباف نفیس توسط شرکت فرش ویژه مفروش کردن حرم مطهر رضوی بیان کرد: علاوه بر این، می توان انجام خدمات فرش به منظور تکریم از زائران و ایجاد فضای مناسب برای انجام عبادات و ایجاد ارتباط معنوی را نام برد.

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی درباره برنامه های این شرکت در ایام دهه کرامت گفت: در این ایام مبارک و همچنین میلاد با سعادت حضرت رضا(ع)، طبق روال معمول سنوات گذشته، مراسمی ویژه در کارگاه های بافندگی در مشهد و کاشمر برگزار می شود و طی آن هدایایی به همه کارکنان تقدیم خواهد شد.

142-95            

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد