جزئیات خبر
طی سال 1394؛
بیش از 30 هزار تن انواع محصول لبنی رضوی تولید شد

1395/2/21
بیش از 30 هزار تن انواع محصول لبنی رضوی تولید شد

مهندس سید مهدی طالبیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این رقم در مقایسه با سال 1393، بیش از 21 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: افزایش کیفیت، تولید محصولات جدید و افزایش تقاضا، مهم ترین دلایل افزایش میزان تولید محصولات این شرکت را به خود اختصاص می‌دهد.

طالبیان بیشترین آمار فروش یا درخواست مشتریان را مربوط به انواع شیرهای پاستوریزه، ماست های تازه و شیرهای استریل دانست.

وی ادامه داد: شرکت لبنی رضوی در حال حاضر دارای 37 نمایندگی در 17 استان کشور است که با رایزنی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان فروش شرکت با مراکز استان‌های فاقد نمایندگی، در تلاش برای افزایش بیش از پیش این نمایندگی‌ها در سراسر کشور هستیم.

طالبیان اضافه کرد: علاوه بر این، تجهیز شبکه‌های فروش به نرم افزارهای پیشرفته پخش مویرگی در دستور کار شرکت قرار دارد.

وی با بیان این‌که کیفیت، مهم ترین ویژگی و شاخصه محصولات این شرکت به شمار می رود، گفت: این کیفیت با استفاده از بهترین مواد اولیه به ویژه شیر خام آستان قدس رضوی، به روز شدن تکنولوژی تولید، اهمیت دادن به آموزش و تجربه نیروهای انسانی و ... به دست آمده است.

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی در پاسخ به این سوال که چقدر توانسته اید بر اساس برنامه سوم استراتژیک، اهداف پیش بینی شده در سال 1394 را به منصه ظهور برسانید، گفت: از برنامه‌هایی که برای سال گذشته در نظر گرفته شده بود، 8/83 درصد آن محقق شده است.

طالبیان با اشاره به موفقیت‌های این شرکت در سال 1394 گفت: شرکت لبنی رضوی در سال گذشته موفق به دریافت تندیس و لوح واحد نمونه کشوری در حوزه ایمنی و سلامت و عناوین واحد نمونه صنعتی و واحد برتر انرژی در سال 1394 شده است.

 40-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد