جزئیات خبر

تولید 8400 تن محصول لبنی رضوی در 3 ماه نخست امسال

1395/5/12
تولید 8400 تن محصول لبنی رضوی در 3 ماه نخست امسال

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی از تولید حدود 8 هزار و 400 تن انواع محصول لبنی توسط این شرکت در 3 ماه ابتدایی سال 1395 خبر داد.

مهندس سید مهدی طالبیان در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این حجم از تولید در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، حدود 11 درصد رشد داشته است.

وی با بیان این که شرکت لبنی رضوی، سالانه بیش از 90 نوع محصول تولید می کند، افزود: این تولیدات در گروه های انواع ماست تازه، ماست چکیده، دوغ، شیر ساده و طعم دار پاستوریزه و استریلیزه، خامه پاستوریزه و استریلیزه، کره و روغن، دسر و شربت، پنیر خامه ای و پنیر صبحانه قرار می گیرد.

طالبیان درباره رویکرد این شرکت در زمینه تولید محصولات جدید، گفت: لبنی رضوی در سال جاری با برنامه ریزی بر روی تولید محصولات جدید مطابق با اهداف تعیین شده و رویکرد وزارت بهداشت و اداره استاندارد، اقدام به تولید محصولات کم کالری کرده است.

وی ادامه داد: بررسی و تولید آزمایشی این محصولات در پایان سال 1394 نهایی شد و در اردیبهشت امسال موفق به اخذ نشان سیب سلامت برای ماست پروبیوتیک کم چرب شده ایم.

طالبیان اضافه کرد: ضمن این که پروانه های ساخت و کاربرد علامت استاندارد برای این محصول نیز اخذ شد و اکنون تولید صنعتی آن آغاز شده است.

وی با اظهار این که محصولات پروبیوتیک برای هر فرد بالغ، کالری بسیار کمی دارد، افزود: نشان سیب سلامت به محصولاتی تعلق می گیرد که علاوه بر داشتن باکتری های مفید و داشتن خواص سلامتی بخش، کم کالری نیز باشد.

126-95 

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد