جزئیات خبر
طی 4 ماه نخست امسال صورت گرفت؛
رشد 10 درصدی تولید محصولات شرکت لبنی رضوی

1395/6/30
رشد 10 درصدی تولید محصولات شرکت لبنی رضوی

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی از رشد 10 درصدی تولید محصولات این شرکت طی 4 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

مهندس سید مهدی طالبیان در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: طی این مدت، 11 هزار و 53 تن انواع محصولات لبنی رضوی تولید و به بازار عرضه شده است.

وی درباره برنامه های این شرکت برای افزایش کیفیت تولیدات گفت: برای داشتن محصولاتی با کیفیت، علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب و انتخاب فرمولاسیون مناسب توسط کارشناسان، قطعا دستگاه های تولیدی، تجهیزات و بسته بندی، نقش بسیار مهمی در ارایه محصول با کیفیت دارد.

طالبیان ادامه داد: با توجه به این که از ساخت سالن تولید و همچنین تجهیزات و دستگاه ها و مسیرهای تولیدی، حدود 20 سال می گذرد، بر این اساس طرح توسعه شرکت لبنی رضوی و بهینه سازی دستگاه ها و خطوط تولید از سال 1394 آغاز شد، به طوری که در خطوط استریل، به 90 درصد از اهداف دست پیدا کرده ایم.

وی با اشاره به اهداف شرکت لبنی رضوی در زمینه کاهش بهای تمام شده محصولات، بیان کرد: از جمله این برنامه ها، استقرار سیستم یکپارچه مالی است که دارای برنامه جامع حسابداری صنعتی نیز می باشد تا بدین وسیله بتوان با گزارش گیری های صحیح و مداوم، نسبت به صرفه جویی در سربارهای تولید و همچنین آنالیز نرخ مواد و دستمزد اقدام کرد.

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی ادامه داد: علاوه بر این، افزایش تولید و فروش محصولات در مقایسه با سال گذشته، باعث کاهش هزینه های سربار و ثابت شده است.

213-95            

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد