جزئیات خبر

بهبود ثبات کیفیت تا توسعه سبد محصولات لبنی رضوی

1395/7/1
بهبود ثبات کیفیت تا توسعه سبد محصولات لبنی رضوی

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی گفت: این شرکت اهداف متعددی را در قالب برنامه سوم استراتژیک طی سال جاری در دست اقدام دارد.

مهندس سید مهدی طالبیان در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: بهبود ثبات کیفیت محصولات از جمله این برنامه ها به شمار می رود که بدین منظور فعالیت های موثری در حال انجام است.

وی با اشاره به لزوم توسعه سبد محصولات شرکت لبنی رضوی گفت: ایجاد محصولات جدید در راستای تکمیل تولیدات و استفاده از ظرفیت های خالی خطوط، یکی دیگر از اهداف استراتژیک شرکت است.

طالبیان، پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) را یکی از راه های توسعه بازارهای فروش دانست و افزود: پیاده سازی این سیستم، می تواند افزایش رضایت مشتری، جذب آن ها و در نتیجه فروش بیشتر را به دنبال داشته باشد.

وی ادامه داد: شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی نیز یکی دیگر از اقدامات این شرکت برای افزایش تعداد مشتریان در سراسر کشور و نیز صادرات است.

طالبیان، اجراء طرح ارزیابی عملکرد، ارتقاء سیستم های مدیریتی و اصلاح ساختار تکنولوژی اطلاعات را بخشی دیگر از برنامه های استراتژیک پنج ساله سوم طی سال 1395 عنوان کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر این، می توان به اصلاح سیستم فرایندهای سازمان و بهینه سازی خطوط استریل، UF و دریافت شیر اشاره کرد.

طالبیان اضافه کرد: شناسایی و ارزیابی تامین کنندگان اولیه، مدیریت موثر و بهینه بر منابع و مصارف بر اساس الگو برداری از اقتصاد مقاومتی، بخشی دیگر از این برنامه ها به شمار می رود.

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی، فعال و علمی کردن تبلیغات محیطی را مقوله ای موثر بر افزایش میزان فروش محصولات این شرکت دانست و افزود: همچنین به دنبال توسعه شبکه ثبت سفارش در مشهد هستیم.

216-95            

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد