جزئیات خبر
مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی:
پرداختن به کیفیت محصولات در آستان قدس رضوی، تکلیف است

1395/6/23
پرداختن به کیفیت محصولات در آستان قدس رضوی، تکلیف است

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی گفت: پرداختن به مقوله کیفیت محصولات در آستان قدس رضوی، تکلیف است.

به گزارش آستان نیوز، مهندس سید مهدی طالبیان در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته مشهد بیان کرد: دیدگاه متبرک بودن تولیدات رضوی، مسئولیت ما را دو چندان می کند و حتی خود نظارتی بر روی محولات تولیدی از اهداف این شرکت است و سعی بر آن است مطابق با استانداردهای مربوطه محصولات تولید گردد.

وی مهم ترین دستاورد حضور در این نمایشگاه را هم افزایی شرکت های آستان قدس رضوی دانست و افزود: شرکت های اقتصادی آستان قدس رضوی در نمایشگاه مواد غذایی امسال، به شکل هلدینگی و با شعار از مزرعه تا سفره شرکت کرده اند.

طالبیان ادامه داد: تمامی شرکت ها و موسسات در این نهاد به دنبال تولید محصولات سلامتی بخش و ایجاد زنجیره ای سالم برای عرضه محصولات غذایی هستند.

وی با بیان این که انتفاع در اولویت کاری آستان قدس رضوی نیست، افزود: خدمت به زائر و مجاور بر اساس منشور هفتگانه مقام معظم رهبری، در اولویت کاری ما قرار دارد.

طالبیان، نمایشگاه های بین المللی مواد غذایی را مرکزی برای حضور، طرح مسائل و نقد شرکت ها عنوان کرد و افزود: پایش و همکاری میان شرکت ها و تامین کنندگان مجموعه ها، می تواند افزایش کیفیت تولیدات را در بر داشته باشد.

وی با اشاره به نحوه توسعه و گسترش بازارهای صادراتی گفت: برای ورود به حوزه صادرات، باید ساز و کارهای مربوط به آن در نظر گرفته شود که از آن جمله می توان به رایزنی، حضور در بازار هدف، آشنایی با سلیقه مشتریان و ... اشاره کرد.

طالبیان ادامه داد: در وهله نخست باید برند رضوی در کشورهای هدف ثبت شود و سپس بر نحوه حضور به شکل متمرکز از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس اقدام کنیم.

وی درباره تاثیر حضور شرکت های خارجی در گسترش بازارهای صادراتی گفت: این دسته از نمایشگاه ها باعث می شود تا شرکت های خارجی با توانمندی مجموعه های داخلی و تولیدات بومی آشنا شوند.

218-95            

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد