جزئیات خبر
با حضور رئیس سازمان استاندارد ملی ایران صورت گرفت؛
تجلیل از شرکت فرآورده های لبنی رضوی به دلیل کسب کیفیت برتر د ر استان

1395/8/1
تجلیل از شرکت فرآورده های لبنی رضوی به دلیل کسب کیفیت برتر د ر استان

با حضور رئیس سازمان استاندارد ملی ایران از شرکت فرآورده های لبنی رضوی به دلیل کسب کیفیت برتر در حوزه فرآورده های لبنی استان خراسان رضوی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، در مراسم روز جهانی استاندارد که با حضور نیره پیروزبخت؛ رئیس سازمان استاندارد ملی ایران و علیرضا رشیدیان؛ استاندار خراسان رضوی برگزار شد، از سید مهدی طالبیان؛ مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی به دلیل کسب کیفیت برتر توسط این شرکت در حوزه فرآورده‌های لبنی استان خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.

علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی شب گذشته در بزرگداشت روز ملی استاندارد که در هتل ثامن مشهد برگزار شد، اظهار کرد: باتوجه به نام گذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید بر موضوع سلامت در راستای تعامل با تولید کنندگان تاکید شود و به این مسئله توجه داشت که موضوع سلامت هم به نفع تولید کننده و هم به نفع مصرف کننده است.

وی با تاکید بر اینکه باید در جهت ارائه کالاهای سالم و استاندارد به میهمانان امام رضا(ع) تلاش شود. افزود: یکی از مسائل مهم برای افزایش صادرات، کیفیت تولیدات استاندارد بوده و با تحقق این مهم قطعا صادرات افزایش و واردات کاهش خواهد یافت.

رشیدیان با تاکید بر اینکه تولید کنندگان باید تلاش مضاعفی را برای تولید محصولات استاندارد و متناسب با استانداردهای جهانی داشته باشند، گفت: استاندارد موضوعی است که تحقق آن، نیازمند به روز بودن در عرصه علمی و بهره از دانش متخصصان دانشگاهی دارد.

وی خاطر نشان کرد: خراسان رضوی با توجه به داشتن امتیازات بالا به ویژه حرم مطهر رضوی سالانه میزبان 27 میلیون زائر داخلی و خارجی بوده، بنابراین تولید کنندگان باید در جهت تولید کالاهای سالم و استاندارد به میهمانان امام رضا(ع) تلاش کنند.

استاندار خراسان رضوی گفت: باید در استاندارد بودن کالاهای صادراتی دقت بیشتری داشته باشیم.

رشیدیان گفت: ما باید با ارائه کالاهای استاندارد، تولید و مصرف کالاهای غیر استاندارد را تحریم کرده و با متخلفان برخورد کرده تا این مسئله سبب ایجاد بی‌اعتمادی در مردم نشود.

گفتنی است در این مراسم از مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی به دلیل کسب کیفیت برتر در حوزه فرآورده های لبنی تقدیر به عمل آمد.

246-95


نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد