جزئیات خبر
مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی مطرح کرد؛
توجه به دانش فنی مهمترین دلیل انتخاب شرکت لبنی رضوی به عنوان واحد نمونه استاندارد استان

1395/8/4
توجه به دانش فنی مهمترین دلیل انتخاب شرکت لبنی رضوی به عنوان واحد نمونه استاندارد استان

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی گفت: توجه به دانش فنی کارکنان مهمترین دلیل انتخاب شرکت لبنی رضوی به عنوان واحد استاندارد استان است.

سید مهدی طالبیان در گفت وگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: شرکت فرآورده های لبنی رضوی با عنایت خاصه حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام و تلاش ویژه کارکنان و مدیران توانست به عنوان واحد نمونه کیفیت غذا سالم از نظر مواد غذایی از سوی وزارت بهداشت و واحد نمونه استان از سوی اداره استاندارد انتخاب شود.

وی افزود: به واقع باید این مسئله را بپذیریم که در دوره ای که رقابت میان کارخانجات بسیار زیاد است، بدون تلاش های خالصانه کارکنان و مدیران شرکت فرآورده های لبنی رضوی، کسب این عنوان بسیار سخت می بود.

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی با بیان اینکه برای انتخاب یک واحد به عنوان واحد نمونه استاندارد استان باید استانداردهای بسیاری مدنظر قرار بگیرد، گفت: یکی از مسائلی که باید به آن توجه کرد این است که سایر کارخانه ها از تجهیزات به روز دنیا استفاده می کنند، در حالی که تجهیزات فرآورده های لبنی آستان قدس رضوی قدیمی است.

طالبیان گفت: حدود یک سال است که خط تولید شیر استریل شرکت به بهره برداری رسیده است که این ارتقا تکنولوژی سبب کاهش ضایعات، کاهش قیمت تمام شده و افزایش بهره وری می شود.

وی با اشاره به اینکه کسب رتبه واحد نمونه کیفیت غذا سالم افزود: خوشبختانه در دو سال اخیر ما توانسته ایم به صورت متوالی به این موفقیت بزرگ دست پیدا کنیم، این در حالی است که تعداد شرکت هایی که تاکنون توانسته اند این دو مقام را در استان به دست آورند، بسیار کم هستند و این یک افتخار بسیار بزرگ برای خانواده بزرگ رضوی به حساب می آید.

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی گفت: به دلیل ساختار و تفکری که در مجموعه فراورده های لبنی رضوی وجود دارد و عنایت مصرف کنندگان به محصولات این شرکت، ما به دنبال تولید یک محصول باکیفیت هستیم، چرا که نامی که بر محصولات این شرکت درج می شود، مسئولیت ما را بسیار سنگین‌تر می کند و امیدواریم بتوانیم برای کسب رضایت حضرت رضا(ع) بهترین خدمات را به مصرف کنندگان ارائه دهیم.

 248-95


نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد