جزئیات خبر
عضو باشگاه کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد؛
اجرای روش های نوین بازاریابی توسط شرکت لبنی رضوی

1395/8/12
اجرای روش های نوین بازاریابی توسط شرکت لبنی رضوی

عضو باشگاه کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: روش های نوین بازاریابی توسط شرکت لبنی رضوی به اجرا درآمده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، مسعود ثنایی در سمینار آموزشی توجیهی فروش و بازاریابی در جریان همایش توزیع مویرگی برای ناوگان پخش محصولات شرکت لبنی رضوی بیان کرد: با توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی، مهم ترین هدف از برگزاری این سمینار، ایجاد کارآفرینی است.
وی ادامه داد: علاوه بر این، می توان به تغییر تفکر، گوشزد کردن نیازهای آموزشی، آموزش، برقراری ارتباط صمیمانه میان پرسنل و مدیریت شرکت، ایجاد انگیزه در میان پرسنل، بالفعل کردن توانایی های بالقوه و ... اشاره کرد.
ثنایی با اشاره به محورهای مورد بررسی در سمینار آموزشی فروش و بازاریابی گفت: تغییر نوع نگاه پرسنل به سازمان و ارتقاء روابط اجتماعی، تعصب سازمانی نسبت به برند مورد نظر، نگرش مثبت، ویژگی های فروشنده موفق و ... از جمله این موارد به شمار می رود.
وی ادامه داد: مشتری مداری، معرفی انواع فروش، استراتژی های فروش موفق، اخلاق مداری در فروشندگان نیز محورهای دیگر این سمینار را به خود اختصاص داده است.
ثنایی، توجه به مقوله توزیع مویرگی محصولات را عاملی برای ماندگاری برند دانست و افزود: در صورت عدم توجه به این مهم، شاهد حذف تدریجی برندهایی هر چند مطرح از شبکه توزیع خواهیم بود.
عضو کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: برای جلوگیری از رخداد این مشکل باید ابزارهایی را آماده کرد که شامل پرورش و تربیت نیروی آموزش دیده، ایجاد زیرساخت های مناسب و سرویس دهی خوب است.
254-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد