جزئیات خبر
طی 7 ماه نخست امسال رقم خورد؛
صادرات حدود 23 میلیارد ریالی شرکت لبنی رضوی

1395/8/22
صادرات حدود 23 میلیارد ریالی شرکت لبنی رضوی

مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی از صادرات 22 میلیارد و 620 میلیون ریالی این شرکت طی 7 ماه نخست سال 1395 خبر داد.
مهندس سید مهدی طالبیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: با توجه به توقف تولید محصولات استریل شرکت به دلیل خرید و راه اندازی دستگاه های جدید، روند صادرات با کاهشی در ماه های منتهی به شش ماهه نخست سال روبرو بوده است که این توقف تا انتهای مهر ماه نیز تاثیر خود را داشته است.
وی ادامه داد: با این حال، حجم صادرات محصولات لبنی رضوی طی 7 ماهه نخست امسال، حدود 841 تن بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، به لحاظ وزنی تقریبا برابر است.
طالبیان، از عراق و افغانستان به عنوان کشورهای مقصد محصولات لبنی رضوی یاد کرد.
وی با بیان این مطلب که محصولات رضوی به واسطه تعلق به آستان مقدس امام هشتم (ع) بین عموم مردم با دید متبرک بودن به نام حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) مطرح است، افزود: برند رضوی این مضمون را بین محبان اهل بیت(ع) و شیعیان منتقل می کند.
طالبیان ادامه داد: اما باید دانست که این طرز فکر بیشتر در بین شیعیان مطرح است و برای انتقال این مضامین به خریداران غیر مسلمان و غیر شیعه، باید با تلاشی مستمر و در نظر گرفتن امتیازاتی نظیر فروش اعتباری، ارسال نمونه برای تست به صورت رایگان و ... به این مهم جامه عمل پوشاند.
وی اضافه کرد: متاسفانه برخی شرکت ها برای کسب سود شخصی، از کیفیت محصول کم می کنند که این موضوع درباره محصولات رضوی صادق نیست و کیفیت محصولات رضوی در راستای افزایش سود کاهش پیدا نمی کند که همین موضوع باعث تمایل بیشتر برای خرید این محصولات شده است.
260-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد