جزئیات خبر
از ابتدای سال جاری؛
15 هزار تن گندم در سیلوهای شرکت آرد قدس رضوی ذخیره شد

1394/4/14
15 هزار تن گندم در سیلوهای شرکت آرد قدس رضوی ذخیره شد

سید علی اکبر مؤذن در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: کارخانه آرد قدس رضوی با دارا بودن 5 سیلو گندم، با ظرفیت نگهداری 30 هزار تن، یکی از بهترین سیلوهای فلزی موجود در دنیا به شمار می رود.

وی ادامه داد: این سیلو ها با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال در سال 1389 به بهره‌برداری رسیده است.

مؤذن خاطرنشان کرد: این سیلو ها از بهترین سیلو های فلزی موجود در دنیا و از نوع GSI است که قابلیت تخلیه 120 تن گندم در ساعت را داراست و شامل برج کار، پیش بوجاری، سیستم هوادهی، جک تخلیه تریلی کش و ... می‌باشد.

وی با اشاره به اهداف شرکت از احداث سیلو های مکانیزه گندم بیان کرد: افزایش توان ذخیره‌ سازی و خرید گندم در فصل برداشت، توانایی جداسازی انواع گندم و اختلاط آن برای افزایش کیفیت و تولید انواع آرد، افزایش سودآوری و .... از جمله اهداف اجرای پروژه سیلو های گندم مکانیزه در شرکت آرد قدس رضوی است.

مدیرعامل شرکت آرد قدس رضوی ادامه داد: همجواری با کارخانه آرد آستان قدس رضوی، یکی از مزایای سیلوهای آرد رضوی، به شمار می رود که این اقدام علاوه بر جلوگیری از افزایش هزینه‌های حمل و نقل و جابجایی گندم، افزایش کیفیت نگهداری گندم را نیز در بر داشته است.

وی از تامین بخشی از گندم مورد نیاز شرکت از موسسات کشاورزی تابعه آستان قدس رضوی خبر داد و افزود: بخشی از گندم مورد نیاز کارخانه از شرکت های کشاورزی رضوی، کشاورزی و موقوفات چناران، کشت و صنعت سرخس و موسسه کشت و صنعت مزرعه نمونه خریداری می شود.

90-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد