جزئیات خبر
مدیرعامل شرکت آرد قدس رضوی خبر داد؛
راه اندازی خط دوم تولید آرد تا پایان سال جاری

1394/5/12
راه اندازی خط دوم تولید آرد تا پایان سال جاری

سید علی اکبر مؤذن در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: ظرفیت تولید آرد در این شرکت سالانه 36 هزار تن است که در صورت راه اندازی خط دوم تولید، به 66 هزار تن آرد در سال می رسد.

وی ادامه داد: قراردادی با شرکت بولر به منظور به راه اندازی خط دوم تولید، افزایش ظرفیت کارخانه و در نتیجه کاهش هزینه های ثابت و بهای تمام شده منعقد شده که تا پایان امسال ماشین آلات مربوط به آن نصب و تولید در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مؤذن انعقاد قرارداد برای صادرات آرد به کشور افغانستان را یکی دیگر از برنامه های سال جاری شرکت عنوان کرد.

وی افزود: علاوه بر این، خریداری گندم از کشاورزان حومه و شرکت های تابعه آستان قدس رضوی توسط اداره غله و در اختیار قراردادن سیلوهای فلزی برای ذخیره سازی گندم در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت آرد قدس رضوی با اشاره به اشتغال زایی حدود 45 نفر در این شرکت خاطر نشان کرد: در این شرکت 30 نفر نیروی مستقیم و 12 تا 15 نفر نیروی پیمانکار برای کیسه گیری و بسته بندی مشغول به فعالیت هستند.

وی درباره محصولات تولیدی شرکت آرد قدس رضوی اظهار کرد: تولیدات این واحد متناسب با سطح تقاضای مشتریان است که در حال حاضر در قالب آردهای 12 درصد، 15 درصد و 18 درصدی سبوس گیری شده، آرد نول تولید می شود.

مؤذن ادامه داد: علاوه بر این، محصولات جانبی دیگر نیز شامل تولید پودر کیک در قالب طعم های آناناس، توت فرنگی، وانیلی، موزی، کاکائویی و لیمویی و ... و همچنین سبوس، پودر خمیر پیتزا و آرد بسته بندی نیم کیلویی در مدار تولید قرار داشته است.

129-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد