جزئیات خبر
از ابتدای سال 1394؛
20 هزار تن گندم در سیلوهای شرکت آرد قدس رضوی ذخیره شد

1394/5/19
20 هزار تن گندم در سیلوهای شرکت آرد قدس رضوی ذخیره شد

«سید علی اکبر مؤذن» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: کارخانه آرد قدس رضوی دارای 5 سیلو گندم با ظرفیت نگهداری 30 هزار تن است که یکی از بهترین سیلوهای فلزی موجوددراستان وکشور به شمار می رود.

وی ادامه داد: این سیلو ها با اعتباری بالغ بر 43 میلیارد ریال در سال 1389 به بهره برداری رسیده است.

مؤذن با بیان این که سیلوهای شرکت آرد قدس رضوی از نوع GSI و دارای قابلیت تخلیه 120 تن گندم در ساعت است، خاطرنشان کرد: این سیلوها شامل برج کار، پیش بوجاری، سیستم هوادهی، سیستم کنترل دما، جک تخلیه تریلی کش و ... می‌باشد.

وی از افزایش توان ذخیره‌ سازی و خرید گندم در فصل برداشت به عنوان یکی از اهداف شرکت برای احداث سیلو های مکانیزه گندم یاد و تصریح کرد: توانایی جداسازی انواع گندم و اختلاط آن برای افزایش کیفیت و تولید انواع آرد، افزایش سودآوری و .... از اهداف دیگر اجرای این پروژه در شرکت آرد قدس رضوی است.

مؤذن همجواری این سیلو ها با کارخانه آرد آستان قدس رضوی، یکی از مزایای آن عنوان کرد و افزود: این مهم علاوه بر جلوگیری از افزایش هزینه‌های حمل و نقل و جابجایی گندم، افزایش کیفیت نگهداری گندم را نیز در بر داشته است.

مدیرعامل شرکت آرد قدس رضوی با اشاره به تامین بخشی از گندم مورد نیاز شرکت از موسسات کشاورزی تابعه آستان قدس رضوی بیان کرد: بخشی از گندم مورد نیاز کارخانه از شرکت های کشاورزی رضوی، کشاورزی و موقوفات چناران، کشت و صنعت سرخس و موسسه کشت و صنعت مزرعه نمونه خریداری می شود.

148-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد