جزئیات خبر
از ابتدای سال جاری؛
8 هزار تن آرد در شرکت آرد قدس رضوی تولید شد

1394/5/24
8 هزار تن آرد در شرکت آرد قدس رضوی تولید شد

سید علی اکبر مؤذن در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: از ابتدای امسال حدود 8 هزار تن انواع آرد 12 درصد، 15 درصد، 18 درصد و 23 درصد سبوس گیری شده، تولید شده است.

وی میزان تولید آرد نول از این مقدار را بالغ بر هزار و 300 تن عنوان کرد و افزود: آرد 23 درصد سبوس گیری شده که اصطلاحا به آن آرد نول گفته می شود، برای مصارف صنعتی غیر نان مورد استفاده قرار می گیرد.

موذن ادامه داد: علاوه بر این، از کل تولید 4 ماهه بیش از 41 تن پودر کیک در طعم های مختلف نظیر طعم‌های آناناس، توت فرنگی، وانیلی، هلویی، پرتقالی، موزی، کاکائویی و لیمویی تولید شده است.

وی تنوع در محصولات پودر کیک و تنوع در انواع آرد تولیدی مطابق استاندارد ها را ثمره فعالیت ‌های پ‍ژوهشی انجام شده در این شرکت عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت آرد قدس رضوی با اشاره به محصولات دیگر این شرکت خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال بیش از 25 تن انواع محصولات همچون پودر خمیر پیتزا و آرد بسته بندی نیم کیلویی تولید شده است.

وی با بیان این که شرکت آرد رضوی، نخستین دارنده مهر استاندارد تشویقی در استان خراسان رضوی است، افزود: مهم ترین ویژگی محصولات این شرکت، کیفیت بالای آن است.

162-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد