جزئیات خبر
در نیمه نخست سال جاری؛
16 هزار تن انواع آرد توسط شرکت «آرد قدس رضوی» تولید شد

1394/7/19
16 هزار تن انواع آرد توسط شرکت «آرد قدس رضوی» تولید شد

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی از تولید 16 هزار تن انواع آرد و سایر محصولات در 6 ماه ابتدایی سال 1394 توسط این شرکت خبر داد.

«سید علی اکبر مؤذن» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: محصولات این واحد در حال حاضر در قالب آرد 12 درصد، 15 درصد و 18 درصدی سبوس گیری شده و همچنین آرد نول نیز تولید می شود.

وی ادامه داد: آرد سبوس‌دار به عنوان یکی از تامین‌ کننده های مهم پروتئین و ویتامین گروه B و مواد معدنی شامل کلسیم و آهن و... به شمار می رود.

مؤذن با اشاره به سایر محصولات این شرکت خاطرنشان کرد: علاوه بر این، شرکت آرد قدس رضوی محصولات جانبی دیگری شامل پودر کیک، پودر خمیر پیتزا و همچنین آرد بسته بندی نیم کیلویی تولید می نماید.

وی ادامه داد: پودر کیک تولیدی در این شرکت در قالب طعم های مختلف آناناس، توت فرنگی، وانیلی، موزی، کاکائویی و لیمویی و ... روانه بازار می شود.

مؤذن اضافه کرد: تنوع در محصولات پودر کیک و تنوع در انواع آرد های تولیدی مطابق استاندارد ها، ثمره فعالیت ‌های پ‍ژوهشی انجام شده در این شرکت است.

وی با بیان این که شرکت آرد رضوی، نخستین دارنده مهر استاندارد تشویقی در استان خراسان رضوی است، افزود: فعالیت این شرکت موجب شده تا آرد قدس رضوی جایگاه مناسبی را در سطح استان به خود اختصاص دهد و همواره جزو یکی از واحدهای برتر استان خراسان رضوی در زمینه تولیدآرد مناسب و با کیفیت به شمار آید.

306-94

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد