جزئیات خبر

استفاده از ظرفیت کامل سیلوهای شرکت آرد قدس رضوی

1395/3/4
استفاده از ظرفیت کامل سیلوهای شرکت آرد قدس رضوی

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی گفت: در سال 1394، از ظرفیت کامل سیلوهای ذخیره سازی گندم این شرکت استفاده شده است.

سید علی اکبر مؤذن در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: شرکت آرد قدس رضوی 5 سیلو با ظرفیت نگهداری در مجموع 30 هزار تن دارد که طی سال گذشته حدود 30 هزار تن گندم در آن ذخیره سازی شده است.

وی از رشد حدود 20 درصدی این رقم در سال گذشته خبر داد و افزود: مهم ترین دلایل این افزایش، به تعامل و انعقاد قرارداد آرد قدس رضوی با شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 به منظور ذخیره سازی گندم بر می‌گردد.

مؤذن درباره ویژگی های منحصر به فرد این سیلوها گفت: سیلوهای شرکت از نوع فلزی و دارای سیستم هوادهی دوران، سیستم تشخیص دما در نقاط مختلف گندم ها و جک تخلیه تریلی کش است.

وی ادامه داد: سیلوهای مذکور همچنین از نوع GSI و با امکان تخلیه حدود 100 تن گندم در ساعت است.

مؤذن با اشاره به ذخیره سازی گندم شرکت‌ها و موسسات کشاورزی آستان قدس رضوی در سیلوهای این شرکت طی سال گذشته، افزود: بخشی از گندم مورد نیاز شرکت از موسسه‌های کشت و صنعت مزرعه نمونه و باغات و همچنین شرکت‌های کشاورزی رضوی، کشاورزی و موقوفات چناران و کشت و صنعت سرخس خریداری شده است.

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی درباره اهداف در دستور کار این شرکت طی سال جاری گفت: افزایش توان ذخیره‌ سازی و خرید گندم در فصل برداشت، امکان جداسازی انواع گندم، اختلاط گندم‌های مختلف با یکدیگر برای افزایش کیفیت آرد تولیدی و ...، از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

 54-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد