جزئیات خبر

تامین سالانه 10 هزار تن گندم سیلوهای آرد رضوی توسط شرکت‌های تابعه

1395/4/22
تامین سالانه 10 هزار تن گندم سیلوهای آرد رضوی توسط شرکت‌های تابعه

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی گفت: این شرکت بر اساس برنامه استراتژیک، سالانه 10 هزار تن از گندم های مورد نیاز خود را از شرکت های کشاورزی تابعه سازمان اقتصادی رضوی تامین می کند.

سید علی اکبر مؤذن در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: از جمله این شرکت ها می توان به موسسه کشت و صنعت مزرعه نمونه و شرکت کشاورزی و موقوفات چناران اشاره کرد.

وی با اشاره به سایر برنامه های پنج ساله سوم استراتژیک این شرکت، گفت: برنامه های استراتژیک سال 1395 آرد قدس رضوی بر محورهایی نظیر مشارکت با بخش خصوصی و دولتی برای ذخیره سازی و نگهداری گندم و امکان سنجی صادرات محصولات شرکت به کشورهای همسایه، پایه ریزی شده است.

مؤذن ادامه داد: امکان سنجی و بازنگری در فروش مدت دار و یا فروش به صورت نقدی، تعامل با فعالان اقتصادی و شرکای تجاری و همچنین امکان سنجی برای توسعه واحد بسته بندی، بخشی دیگر از این محور ها را به خود اختصاص می دهد.

وی در پاسخ به این سوال که با انجام برنامه های استراتژیک، چه جایگاهی را در پایان سال جاری برای شرکت آرد قدس رضوی متصور خواهید بود، گفت: توسعه بازار صادرات به ویژه در کشورهای همسایه، تعامل بیشتر با سازمان های دولتی و خصوصی، گسترش روابط بین الملل و استقرار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) ، از جمله این دستاوردها به شمار می رود.

سرپرست شرکت آرد قدس رضوی ادامه داد: علاوه بر این، می توان به افزایش بهره وری نیروی انسانی و برنامه ریزی به منظور آموزش آن ها، افزایش کیفیت خدمات دهی به مشتریان فعلی و آتی و افزایش سهم بازار آرد در منطقه خراسان در مقایسه با رقبا، اشاره کرد.

مؤذن اضافه کرد: در حال حاضر آرد تولیدی این شرکت در سطح شهرستان مشهد و محصولات پودر کیک آن نیز در مناطقی از کشور عرضه می شود.

104-95

نظرات

نام
پست الکترونیک  
نظرات  
تصویر امنیتی
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید
 
.کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان اقتصادی رضوی می باشد